Çöpteki ayakkabılara hücum

Çöpteki ayakkabılara hücum

Antalya'da bir ayakkabı mağazasının, seri sonu, modası geçmiş ve çiftleri kaybolmuş ayakkabıları çöp konteynerine atması üzerine mahallede oturanlar, çöpe hücum etti

23 Kasım 2011, Çarşamba 11:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Muratpaşa İlçesi’nin Güllük Caddesi üzerinde bulunan yanyana iki çöp konteynerinin ağzına kadar kullanılmamış ayakkabı ile dolu olduğu söylentisi yayılınca mahalleli caddeye akın etti.

HEDİYE GÖTÜREN BİLE OLDU

Ayakkabıları kapışırken birbirlerini ezen mahalleli, iki konteyneri 10 dakikada boşalttı. Caddeyi kullanan ve kalabalığa doğru geldiğinde ayakkabı kapma yarışına giren bir vatandaş, Konya’ya gideceğini ve giderken parası olmadığından hediye götüremediği için üzüldüğünü söyledi. Vatandaş, "Allah’tan burayı buldum. Şimdi Konya’daki herkes için ayakkabı uydurmaya çalışıyorum. Keşke çöpe atmak yerine kaldırıma koysalardı" dedi.
 
'AYAKKABILARI ÇÖPE ATANLARI ÇEKİN'

Ayakkabı alma telaşında olan bir kadın ise gazetecilere tepki göstererek, "Bizi niye çekiyorsunuz. Asıl bu ayakkabıları çöpe atanları çekin" diye sitem etti.

İşyeri sahibi, ayakkabıların bir kısmını modası geçtiği için bir kısmını serisi kaybolduğu için bir kısmını da çiftlerini bulmakta güçlük çektiği için attığını bildirdi.

Ömer ERDEM - DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şans Topu sonuçları! 22 Eylül 2021 Şans Topu kazandıran numaralar