Corona virüs nedeniyle yoğun bakımda olan Selin Yeninci’den haber var

ATV'de yayınlanan, Adana'da çekimleri yapılan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin Saniye’si Selin Yeninci'nin corona virüs testi pozitif çıkmıştı. Yoğun bakımda olan genç oyuncudan sevindiren bir haber var.

02 Mart 2021, Salı 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Saniye'si Selin Yeninci, rahatsızlanınca korona testi yaptırmış ve pozitif çıkmıştı.

Evde tedavi görmeye başlayan Yeninci'nin durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Sevenlerinden oyuncuya destek ve dua mesajları yağmıştı.

Selin Yeninci'den haber var

Selin Yeninci'den haber var

Yoğun bakımda tedavisi devam eden Selin Yeninci'den haber geldi. Sabah'ta yer alan habere göre; Yeninci'nin durumu hızla iyiye gidiyor.

Selin Yeninci kimdir?

Selin Yeninci kimdir?

Türk tiyatro ve dizi oyuncusu Selin Yeninci, 16 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Lise yıllarında tiyatro bölümü başkanı olan Selin'in daha o zamandan iyi bir tiyatrocu ve oyuncu olacağı belliydi. 1988 doğumlu olan genç aktris Selin Yeninci İzmir Atatürk Lisesi'nden 2006 yılında mezun oldu.

2011'de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi. Başarılı bir öğrencilik geçiren Selin, bölümünden mezun olduğu gibi Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi'nde Macbeth, Don Juan'ın Gecesi gibi profesyonel oyunlarla kariyerine başarılı bir giriş yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Leman Sam'dan Zeki Müren açıklaması: Acımasız konuşmuşlar