Corona virüs şarkıcı yaptı

Corona virüs şarkıcı yaptı

Sosyal medyada sesi ve müziğiyle geniş bir hayran kitlesi yakalayan Serenay Günay, tüm dijital platformlarda yayımlanan ilk teklisi 'Tükendi Kelimeler' ile alternatif müziğe yeni bir soluk getiriyor. Karameşe Müzik Yapım etiketiyle müzik sektörüne ‘merhaba’ diyen genç şarkıcı, renkli klibiyle yaza iddialı bir giriş yaptı.

12 Temmuz 2020, Pazar 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzmir Ekonomi Üniversitesi Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Bölümü’nde okuyan genç şarkıcı, Kovid-19 salgını sürecinde yapığı cover’ların sosyal medyada kısa zamanda çok sevilmesinde cesaretlenip ilk profesyonel adımını sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Tükendi Kelimeler’ ile attı. Melodik, duygusal ve güçlü yapısı ile dinleyeni ilk andan itibaren yakalayan şarkının aranjesinde ise başarılı müzik adamı Ferdi Karameşe’nin imzası yer alıyor.

"Alfabeyi öğrenmeden notaları öğrendim"

Küçük yaşlarda müziğe ilgi duyan ve 5 yaşında öğretmenin yönlendirmesiyle keman çalmaya başlayan Günay, şöyle konuştu:

Alfabeyi öğrenmeden notaları öğrenmeye başladım. Keman sayesinde müzik hayatıma girdi. Daha sonra çeşitli konserlerde çaldım. Corona’ya kadar şarkı söylemeye pek cesaret bulamıyordum. Pandemi süresince sosyal medyada başkalarının söylediği şarkıları cover’ladım. Kısa sürede büyük bir kitlem oluşmaya başladı. Baktım ki insanlar gerçekten beni, sesimi, samimiyetimi sevdiler. Bana da bununla birlikte bir cesaret geldi. Daha sonra bestemi ve sözlerini kendim yazdığım şarkıyı seslendirdim. Ve böylece bir yola çıktım.

Corona virüs tedbirleri kapsamında Maslak Atatürk Oto Sanayi'de çekilen video klipte Günay, güzelliği ve oyunculuğuyla da dikkat çekti.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli'den 48 yaş pozu