Coşkun Sabah: Benim parayla bir derdim yok, fakirliği bana mı öğretiyorsunuz?

Sanatçı Coşkun Sabah'ın, "Beni ancak parası olanlar anlar" sözleri olay yaratmıştı. Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanan Sabah, söylediği bu sözlere açıklık getirdi.

13 Haziran 2020, Cumartesi 13:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Coşkun Sabah, corona virüs nedeniyle konserlerinin iptal edildiği belirterek " 3-4 ay dayanırım ama hazıra dağ dayanmaz" açıklamasını yapmıştı.


Gayrimenkul zengini olarak bilinen 67 yaşındaki sanatçının açıklaması tepki çekmişti. Bu sözleri yüzünden hedef gösterildiğini söyleyen Sabah, '2. Sayfa' kameralarına, "Benim 15 milyonluk gayrimenkulüm varsa bankada 450 bin liram var. Ben üç ay kira almadım" ifadelerini kullanmıştı.Coşkun Sabah, Kanal ekranlarında yayınlan '2. Sayfa' programının canlı yayınına bağlandı ve o sözlerine açıklık getirdi.

Benim öyle bir söylemim yok. Bir ay önce bağlandık, başımıza bela aldık. Ekonomik olacağız idare edeceğiz. Söylediklerimin yerini değiştirdiler. Gayet samimi bir itirafta bulundum. 'Üç dört aydan sonra sıkıntılar başlar. Hazıra dağ dayanmaz' dedim. Benim söylemim bu.


Memlekette bu kadar asgari ücretle geçinenler varken sen nasıl böyle konuşursun dediler. Ne alakası var? Fakirliği bana mı öğretiyorsunuz? 'Parayla işi olmayan beni anlamaz' diyorum. 'Parası olmayan beni anlamaz' diye yazmışlar. Benim maddiyatla alakalı sorunum yok.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arka Sokaklar'ın Pınar'ı Pınar Aydın şimdi eşi ve iki oğluyla Giresun’da sakin bir yaşam sürüyor