Coşkun Sabah: ‘Geçinemiyorum’ dediğimi ispat edene 1 milyon dolar

Coşkun Sabah, bu aralar “Geçinemiyorum” açıklamasıyla gündemden düşmüyor. Sabah, “Bu kelimeyi demedim. Söylediğimi ispat edene noter huzurunda 1 milyon dolar vereceğim” dedi.

26 Haziran 2020, Cuma 10:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Coşkun Sabah “Parası olmayan beni anlayamaz” sözleriyle son günlerde çok sayıda eleştiri aldı. Sabah, ifadelerinin çarptırıldığını belirterek Hürriyet'ten Cenker Tezer'in haberine göre şöyle konuştu:

Benim ağzımdan ‘geçinemiyorum’ kelimesi çıkmadı. Bunu ispat edene noter huzurunda 1 milyon dolar vereceğim. Ben ‘hazıra dağ dayanmaz’ dedim. Kızım yurtdışında iyi bir paraya okuyor, evinin kirası sadece 900 Euro.

Şahsi kredilerim var. Bu söylediğimi kaç sanatçı dile getirir ama kabak benim başıma patladı. Bir sabah uyanıyorum ki, ‘Coşkun Sabah’a yardım kampanyası kuralım, yok efendim ben 100 TL veririm diyen mi görürsün neler neler. 


Sırf bu yüzden servetimi açıklamak durumunda kaldım. Ondan dolayı da topa tutuldum. Ben bu hafta Twitter hesabımı kapatıyorum. Buradan tüm sanatçı arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Orası küfür mecrası.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (26 Haziran 2020)