Coşkun Sabah'ın pandemiden dolayı işleri durunca çiftlik kurdu

Şarkıcı Coşkun Sabah, önceki gün Etiler'de bir bankadan çıkarken görüntülendi. Pandemi nedeniyle müzisyenlik yapamadığını söyleyen şarkıcı, kurduğu yeni işi hakkında konuştu.

18 Nisan 2021, Pazar 08:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yumurta üretimi için Eskişehir’de 15 bin tavuk kapasiteli çiftlik kuran Coşkun Sabah, "Başladı, çok iyi gidiyor. Marketlere sattık. İnşallah önümüz açık" dedi.


Covid-19 salgını nedeniyle müzisyenlik yapamadığı için çiftlik kurduğunu söyleyen 68 yaşındaki sanatçı, Milliyet'ten Mesut Yılmaz'a şöyle konuştu:

Pandemi olduğu için bu işe girdik. Müzik dünyası birkaç yıl daha böyle sürecek kanaatindeyim.

Eskişehir’deki çitliğini denetlemeye gittiğini belirten Sabah, "10-15 günde bir Eskişehir'e denetlemeye, hesap kitap yapmaya gidiyorum. Kazandığım paranın yarısını müziğe, yarısını tarıma yatıracağım" açıklamasını yaptı.


Geçtiğimiz hafta Etiler’de görüntülenen Coşkun Sabah, tv100 mikrofonlarına, yumurta çiftliğinin işletme belgesi üzerine olduğu için sokağa çıkma yasağının kalktığını söylemişti.


Ünlü şarkıcı, "Hayırlı bir iş olduğu şundan belli; bu sayede gece gezme yasağım da yok. Sokağa çıkma yasağı olan günler ve saatlerde böyle bir sorun ortadan kalktı. 'Oh be iyi ki bu işe girmişim' dedim. En azından gezip tozabiliyoruz" demişti.


Son olarak Armağan Çağlayan'ın YouTube'de yayınlanan programına konuk olan Coşkun Sabah, 22 yaşındaki kızı Rosa’yla ilgili açıklamasıyla gündem olmuş ve "Tutucu bir baba mısınız?" sorusuna şu cevabı vermişti:

Batı’ya göre modern babayım. Kızımı Kordon’da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin’de, Urfa’da giydirmem...

Ünlü şarkıcı, bu sözlerinin hatırlatılması üzerine, "O konu bitti. O bir soruydu, cevap verdim. Durup dururken ben konuyu açmadım" demekle yetinmişti.


Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Coşkun Sabah, geçtiğimiz haftalarda hala evlilik özlemi duyduğunu söylemiş ve gelin adayında aradığı kriterleri sıralamıştı. Hücre yaşının 49-50 arası olduğunu söyleyen 68 yaşındaki sanatçı, evleneceği kişinin 35-40 yaşları arasında olması gerektiğini belirtmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (18 Nisan 2021)