Cristiano Ronaldo çocukluğunda ona hamburger yardımı yapan kadınları buldu

Piers Morgan'ın 'Good Morning British' adlı programına Cristiano Ronaldo'nun katıldığı bölümün yankıları sürüyor. Ronaldo'nun babası ve çocukluğuyla ilgili çarpıcı gelişmelerin ardından şimdi de Lizbon'daki yoksul günlerinde Ronaldo ve takım arkadaşlarına hamburger yardımı yapan 3 kadın gündeme oturdu. Ronaldo'nun uzun süredir aradığı 3 yardımsever kadına Morgan ve ekibi ulaştı.

20 Eylül 2019, Cuma 13:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ronaldo'nun yoksul zamanları

Ronaldo'nun yoksul zamanları

Ronaldo röportajda çocukken yaşadığı maddi imkansızlıkları anlatırken Lizbon'un genç takımındayken yaşadığı bir 'hamburger olayı'na değinmişti.

Ronaldo, "11-12 yaşlarındayken Lizbon altyapısında oynuyordum. Maddi durumumuz çok kötüydü. Takım arkadaşlarımla bazı geceler geç saatte acıkırdık ve kulübün hemen arkasındaki hamburgerciye giderek "artan hamburger oldu mu?" diye sorardık. Oradaki 3 harika kadın bize her zaman yardım etti. İçlerinden birinin adının Edna olduğunu hatırlıyorum. Onları uzun süredir arıyorum. Hamburgerciye de gittim fakat kapandığını öğrendim. Eğer bu röportaj onları bulmamı sağlarsa çok sevinirim. Onları evimde ağırlamak istiyorum" demişti.

Yardımsever kadınlardan biri bulundu

Yardımsever kadınlardan biri bulundu

Programın sunucusu Piers Morgan, Ronaldo'nun bu sözlerini alıntılayarak "Edna'yı bulmuş olabiliriz" tweet'ini attı.Henüz Edna'yla ilgili bir gelişme olmasa da Dailymail'deki haberde o 3 kadından biri olduğunu söyleyen Paula Leca'nın sözleri yayınlandı. Evli ve iki çocuk annesi olan Paula Leca, Renascenca adlı radyo prgramına bağlanarak o dönemlerde hamburgercide çalışan kadınlardan biri olduğunu söyledi.

"Ronaldo çekingen bir çocuktu, şimdiyse alçakgönüllülüğünü gösterdi"

"Ronaldo çekingen bir çocuktu, şimdiyse alçakgönüllülüğünü gösterdi"

Leca, "O dönemleri hatırlıyorum. Çocuklar hamburgerciye geliyordu. Bu haftalar boyunca neredeyse her gece oluyordu. İçlerinden biri ve en çekingen olanı sanıyorum Ronaldo'ydu. Şimdi hatırlayınca gülümsüyorum. Çocuklarıma bu olayı çok defa anlattım. Ronaldo'ya hamburger verdiğime inanamıyorlardı. Kocam ise olayı zaten biliyor. Çünkü bazı geceler beni işten almaya geldiğinde bu olaya şahit oluyordu. 

Uzun yıllar sonra o günleri hatırlaması çok hoş. Onun alçakgönüllülüğünü gösteriyor. Eğer beni bir yemeğe davet etmek istiyorsa kesinlikle giderim. Yapacağım ilk şey teşekkür etmek ve o günleri yâd etmek olur. Edna ile iletişimimizi ise maalesef kaybettik" dedi.


posta.com.tr/Turcel Orman

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşiktaş'ta oyuncular değişince sıkıntı başlıyor