Cristiano Ronaldo'dan hayranlarına müjdeli haber

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, sosyal medya sayfasından paylaştığı fotoğrafla hayranlarına müjdeli haber verdi.

29 Ekim 2021, Cuma 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başarılı kariyeriyle milyonlarca kişi tarafından tanınan Cristiano Ronaldo futbol hayatının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Dünyanın en gözde çiftlerinden biri yeşil sahaların yıldızı Crisitano Ronaldo ile Georgina Rodriguez sevenlerini heyecanlandırdı.

Manchester United'ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez'in hamile olduğunu duyurdu. Sosyal medyadan açıklama yapan çift ikiz bebek müjdesi verdi.

Bebek müjdesiyle ilgili Cristiano Ronaldo "İkiz bebek beklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

TECAVÜZLE SUÇLANMIŞTI

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun cinsel tacizle suçlandığı davanın düşürülmesi bekleniyor. Davaya bakan yargıç, Ronaldo’yu suçlayan Kathryn Mayorga’nın çalıntı belgeler sunduğunu ve davanın bu belgelere dayanamayacağını açıkladı. 

Ronaldo, 2009’da ABD’de tanıştığı Mayorga’ya tecavüzle suçlanmış, ancak bu iddiayı reddetmişti. Ronaldo’nun 12 yıl önce Mayorga’ya 500 bin dolar ödemesi suçlanmasında rol oynamıştı. Mayorga, 2018’de açtığı bu davada 76 milyon dolar talep ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nesrin Cavadzade'den evlilik yorumu