Critics' Choice Ödül Töreni'ne Billy Porter damgası

Broadcast Film Eleştirmenleri Derneği ve Broadcast Televizyon Gazetecileri Derneği, film ve TV'deki en başarılı yapımlara ödüller verdi. Ünlülerin katıldığı ödül törenindeki kırmızı halıda adeta şıklık yarışı yaşandı. Şarkıcı ve aktör Billy Porter ise, her zamanki gibi iddialı bir kıyafetle geceye damga vurdu. İşte Critics' Choice Ödül Töreni'nden kırmızı halı görünümleri.

13 Ocak 2020, Pazartesi 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Her yıl düzenlenen Critics' Choice Ödülleri (Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri), Oscar öncesi en önemli organizasyonlardan biri olarak görülüyor.

Tarantino’nun 'Once Upon a Time in Hollywood' filmi En İyi Orijinal Senaryo ve En İyi Film ödülünü alırken, filmin oyuncusu Brad Pitt En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüyle onurlandırıldı. 

Törende hem şıklık hem de rüküşlük yarışı vardı. Katıldığı her organizasyona sıra dışı bir görünümle renk katan Billy Porter, yine oldukça iddialıydı.

Billy Porter, çarpıcı bir yeşil Hogan McLaughlin marka tulumla boy gösterdi. 50 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, tulumunu omuzlarına ve kollarına yapıştırdığı onlarca kelebek deseni ile tamamladı.

1 saat boyunca Billy Porter'ın vücut makyajını yapan Anna Bernabe'ye göre kelebeklerin aktör için özel bir anlamı vardı. Anna, Vogue'a verdiği demeçte, “Billy’nin özgürlüğü benimseme niyeti vardı. Kelebekler kişisel bir başkalaşımdır. Vücudunun her yerinde birden fazla kelebek, yaşamı boyunca geçtiği sayısız dönüşüm ve yeniden doğuşu sembolize ediyor' dedi.

Billy Porter, Drama kategorisinde  En İyi Erkek Oyuncu olarak aday gösterildi, ancak ne yazık ki eli boş döndü.

Billy, 1980'lerde ve 1990'ların başında New York'un top kültürünün Pray Tell'in MC'si olarak eleştirmenlerin beğenisini kazandı.

Bu arada Billy'nin ortak yıldızı MJ Rodriguez, Drama Dizisi kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi, ancak ödül Watchmen'in Regina King'ine gitti.

İşte Critics' Choice'tan kırmızı halı görünümleri.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 77'nci Altın Küre Ödül Töreni'nde kırmızı halı şıklığı