Crop topları özgüvenle giymenin 8 yolu!

Crop top'lar son birkaç yılın en popüler parçalarından biri. Özellikle de yazın. Ancak göbeği hafif açıkta bırakan bu kısa tişörtleri ne yazık ki herkes giymiyor. Bunun altında fazla kiloların neden olduğu kilolar yatıyor. Bize kalırsa, istediğinizi giyin, her halinizle her şey çok yakışıyor. Fakat hafif 'göbüşünüzle' crop top giymek sizde özgüvensizliğe neden oluyorsa, bunu aşmanın çok basit tüyoları var. İşte crop top'ları özgüvenle giymenin 8 yolu!

11 Haziran 2020, Perşembe 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kolları bol tutun

Kolları bol tutun

Kolları bol bir crop top seçimi yaparsanız, bol kollar bel etrafınızı kapatacak, kapatmasa bile dikkati oradan uzaklaştıracak, sadece karnınızın önü görüş alanına girecektir.

İnce bir hırka sizi kurtaracak

İnce bir hırka sizi kurtaracak

İnce ve dökümlü bir hırkayı omuzlarınızdan aşağı bırakmak hem sizi anında daha havalı yapacak, hem de yine belinizdeki fazlalıkları örtecektir. Ayna karşısında bunun provasını yaparsınız.

Takım olarak giyin

Takım olarak giyin

Crop top ve pantolonunuzu aynı renk ya da aynı desende giymeniz görünümüzde bir bütünlük sağlayacak, dikkati fazlalıklarınızdan uzaklaştıracaktır.

Poz verirken? Hımmm...

Poz verirken? Hımmm...

Crop top'la poz vermek en zor yanı. Dimdik durursanız kasıntı bir görüntü oluşurken, fazlalıklarınızı elinizle kapatmak ya da objelerin arkasına saklanmak oldukça özgüvensiz bir görüntü yaratıyor. Bunu aşmak için kollarınızı yukarı kaldırıp estetik bir şekilde tutarak karnınızı gerginleştirebilirsiniz. Hem saklayacak bir şeyiniz yok, hem karnınız gergin, hem 'full' özgüvenlisiniz artık!

Uzun bir fulara ne dersiniz?

Uzun bir fulara ne dersiniz?

Crop top'unuzu giydikten sonra boynunuza atacağınız ince bir fularla, tam da saklamak istediğiniz yeri kapatabilirsiniz.

Her zaman yüksek bel

Her zaman yüksek bel

Crop topları, eğer yüzde yüz özgüvenli değilseniz, daima normal ya da yüksek bel pantolonlarla giymenizi öneririz. Bu, karnınızda açıkta kalan bölgenin büyüklüğünü anında küçülten bir tüyo.

Ceketle 'cool'luğunuzu katlayın

Ceketle 'cool'luğunuzu katlayın

Özellikle akşamları crop top giymenin en güzel yanı üzerinize bir ceket atabilmek. Ceket zaten 'otomatikman' yanları kapatıyor, bilhassa otururken çok rahat ediyorsunuz.

Biraz bol crop top'lara ne dersiniz?

Biraz bol crop top'lara ne dersiniz?

Crop top'lar ille de daracık olacak diye bir şey yok. Biraz daha bol crop top'lar özellikle güneş geldiğinde bel çevrenizde gölge oluşturur ve o aslında çok güzel olan ama sizin beğenmediğiniz göbeğiniz görünmez olur.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2 adımda sütyen ölçüsü nasıl alınır?