Çukur 22. yeni bölüm fragmanı izle: Elvis (Saygın Soysal) kimdir?

Çukur 22. yeni bölüm fragmanı izle: Elvis (Saygın Soysal) kimdir?

Çukur 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde diziye Saygın Soysal "Elvis" karakteriyle dahil oluyor. Elvis'in amacı Baykal'ın serbest kalınmasını sağlamak. Yamaç ve İdris buna müsade etmeyeceği için yeni bir savaş başlıyor.
 

23 Mart 2018, Cuma 16:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Pazartesi günleri Söz ve Siyah Beyaz Aşk dizilerine rağmen zirvedeki yerini kimseye kaptırmayan Çukur'un 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde İdris ve Yamaç yepyeni bir düşman kazanıyor. Bu düşmanın adı Elvis... Görevi ise Baykal'ı tekrar özgürlüğüne kavuşturmak. İdris ile Yamaç buna kesinlikle yanaşmayacak... Bu da yeni bir savaşın başlangıcı... Bakalım Yamaç ile Elvis arasında nasıl diyaloglar yaşanacak.Dizide Elvis'i, Kara Para Aşk dizisinden de tanıdığımız Saygın Soysal canlandıracak. Psikopat bir karaktere hayat veren Saygın Soysal, Muhteşem Yüzyıl'da da "Mercan Ağa" karakterini oynamıştı.

SAYGIN SOYSAL KİMDİR?

Saygın Soysal, 21 Mayıs 1982 tarihinde Ankara'da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. İki yaşındayken Bursa'ya taşınmışlar. İlkokul bitince de Trabzon'a taşınmışlar. Liseyi Trabzon'da okuduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur.

2005 yılında "Kırık Kanatlar" adlı dizide Cansel Elçin, Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özberk, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Sermiyan Midyat ile birlikte oynamış ve Çavuş Yunus karakterini canlandırmıştır.
2006 yılında başrollerinde Cansel Elçin, Beren Saat, Okan Yalabık'ın oynadığı "Hatırla Sevgili" adlı televizyon dizisinde Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandırdı.

Saygın Soysal , 2013 yılında "Muhteşem Yüzyıl" adlı dizide Mercan ağa karakterini canlandırdı. Yönetmenliğini Taylan Biraderler'in yaptığı, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay ve Meral Okay'ın ölümünden sonra Yılmaz Şahin'in yaptığı "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde; Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Vahide Gördüm, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Burak Özçivit, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Pelin Karahan, Merve Boluğur, Engin Öztürk, Aras Bulut İynemli, Berrak Tüzünataç, Deniz Çakır, Meltem Cumbul, Sarp Akkaya gibi oyuncular rol almıştır.

Saygın Soysal , 2014 yılında "Kara Para Aşk" adlı dizede Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Erkan Can, Aytaç Arman, Nebahat Çehre ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :

2014 - Kara Para Aşk (TV Dizisi)
2013 - Tatar Ramazan (Konuk oyuncu) (TV Dizisi)
2013 - Muhteşem Yüzyıl (Mercan ağa) (TV Dizisi)
2012 - Jin (Çavuş) (Sinema Filmi)
2011 - Yurt (Sinema Filmi)
2011 - Al Yazmalım (Tahir Oğuz) (TV Dizisi)
2010 - Türkan (Ali) (TV Dizisi)
2009 - Kosmos (İmza Karşıtı Genç) (Sinema Filmi)
2009 - Bu Kalp Seni Unutur mu? (Kürşad Süvarioğlu) (TV Dizisi)
2007 - Tiksinti (Kamil) (Sinema Filmi)
2007 - 2008 - Asi (TV Dizisi)
2006 - Hatırla Sevgili (Recep Tayyip Erdoğan) (TV Dizisi)
2005 - Kırık Kanatlar (Çavuş Yunus) (TV Dizisi)
2005 - Güz Yangını (Ajans Sahibi) (TV Dizisi)

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Erol'un Amerika'daki yeni hayatı