Çukur 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İdris, Selim'i madara etti

Çukur 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde İdris Koçovalı, mağdur olan insanlarla ilgilenmediği için Selim'i herkesin içinde madara ediyor. Bu anlarda Selim sus pus bir şekilde babasının her söylediğini sineye çekiyor.
 

20 Nisan 2018, Cuma 18:15
A A
Çukur 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde İdris Koçovalı, oğlu Selim'in yanına gidip "Paraları kim topluyor, sen topluyorsun. Dertlerini dinleyecek olan da sensin! Sen ne yapmışsın, adamlar dara düşmüşler yanına gelmemişler." diyerek oğluna fırçayı basıyor. Bu anlarda Selim sus pus bir şekilde babasını dinleyip her söyleneni sineye çekiyor.

ÇUKUR 26. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

"EVLENDİRECEKLER BENİ GALİBA"

Saadet, Vartolu'ya "Evlendirecekler beni galiba" diyor. İşte bu bardağı taşıran cümle oluyor. Çılgına dönen Vartolu etrafı kırıp dökmeye başlıyor. "Öyle bir şey olmayacak" deyip bu evliliğe karşı çıkıyor.

VARTOLU İDRİS'İN HUZURUNDA!

Saadet'in evlendirme ihtimali sonrası babası İdris Koçovalı'nın karşısına çıkan Vartolu, Saadet'le evelenmek istediğini söylüyor. İdris, "Ya Çukur ya da Saadet" deyip son noktayı koyuyor.

ÇUKUR ÖN İZLEME İÇİN TIKLAYINIZ

Çukur 26. bölümüyle 23 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında...

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.