Çukur 33. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Nefes kesen sezon finali...

Çukur 33. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Bu akşam sezon finali yapacak olan Çukur yeni bölümde Koçavalıları Çukur'dan çıkarmak için düğmeye basıldı. Emrah ile Nazım'ın adamlarıyla Yamaç ve ekibi karşı karşıya geliyor. Özellikle Yamaç'la Emrah'ın dövüş sahneleri nefes keseceğe benziyor.

11 Haziran 2018, Pazartesi 12:13
A A
Çukur 33. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Nefes kesen sezon finali...

Çukur 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Selim, Nazım ve Emrah düğmeye bastı. Koçavalılar ile üçlünün adamları çatışmaya başlıyor. Emrah ile Yamaç'ın amansız dövüşü heyecanı ikiye katlayacak. Dövüş'ün galibi ise büyük merak konusu...

Saadet, Vartolu'ya müjdeyi vererek çocuğu olacağını söylüyor. Vartolu aldığı haber sonrası sevinç gözyaşlarına boğuluyor. Medet, Vartolu ve Saadet huzur bulmak için bir göl evine gidip vakit geçiriyorlar. Vartolu, Medet'e baba olacağı için çok mutlu olduğunu söylerken Saadet'in acı çığlığı kopuyor. Genç kadın "Salih!" diye bağırırken Vartolu gördüğü manzara karşısında hayatının en büyük acısını yaşıyor. Saadet'e ne olduğu konusu ise gizemini koruyor.

İdris Koçovalı'nın "Biz buradan gideriz, yeter ki Çukur kalsın!" sözleri karşısında çaresiz kalan Yamaç'ın babasını ikna etmeye çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor. Çukur sakinlerinin İdris'i gözyaşları içinde uğurladığı anlarda, "Çukur ölüyor, sen gidiyorsun!" haykırışları dikkat çekiyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’da taşlar yerinden oynayacak. Çukur elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini alacak. Selim’in, Vartolu’yla aynı tarafta olduğunu gören İdris’in tepkisi büyük merakla beklenecek. Bu sırada mahallede yaşanan beklenmedik bir olay Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine neden olacak. Koçovalı Ailesi’nde yaşanan mutlu bir gelişme ise herkesin yüzünü güldürecek. Ancak Selim’in babası İdris Koçovalı’ya sunacağı teklif ekran başındakileri şoke ederken Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in güç birliği karşısında Koçovalılar Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.