Çukur 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cumali ilk icraatını gerçekleştiriyor

Çukur 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cumali ilk icraatını gerçekleştiriyor

Çukur 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Cumali ailesinin intikamını almak için harekete geçiyor ve ilk icraatını gerçekleştiriyor. Fakat bu çok kötü olayların başlamasına neden oluyor. Karakuzular Cumeli ve Yamaç'ın kellesini isterken yakalanmadıkları takdirde Çukur'dan bir kişinin başı yanacak.

20 Eylül 2018, Perşembe 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Show TV'nin her bölümü ilgiyle izlenen dizisi Çukur'un 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Cumali intikam için bir plan hazırlayıp devreye sokuyor. Görev başarılı olurken Çukur'da birçok kişinin bu yüzünden başı belaya girecek. Karakuzular şimdi Yamaç ve Cumali'nin bulunması için seferber oluyor.

ÇUKUR 35. BÖLÜM ÖN İZLEME

tüm umudunu yitiren ve Karakuzular'a hiçbir şey yapılamayacağını düşünen Yamaç'la, ailesinin intikamını almak isteyen Cumali arasında büyük bir gerilim yaşanıyor. Cumali'nin neler yapabileceği ise büyük merak konusu...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi