Çukur biter, Yamaç askere gider

Bekir Saçar ile Görünen Adam köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu...

18 Mayıs 2019, Cumartesi 08:00
A A

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un bu ay sonunda tatile mi gireceği yoksa final mi yapacağı merak konusu.

Final mi olur biter mi bilmiyorum. Ama size Çukur’dan taze bir haber vereyim. Dizide Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli, bedelli askerlik kanunu çıkıca bu haktan yararlanmak için başvuru yapmış.

Ünlü oyuncu 21 gün sürecek bedelli askerliğini önümüzdeki haziran da yapacak. Tezkereyi alır almaz da bir sinema filmi için kamera karşısına geçecek.

MIAMI'DE MÜTEVAZİ KUTLAMA

MIAMI'DE MÜTEVAZİ KUTLAMA

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz 15 Mayıs 2018’de New York Türk Konsolosluğu’nda evlendi. Çiftin nikah ve parti organizasyonunu Miami’de yaşayan arkadaşları Nurdan- Gökhan Yüzbaşıoğlu yapmıştı.

Evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutlamak için Miami’ye giden Burcu ile Berk, Yüzbaşıoğlu çifti ile önce ünlü Tony’s Sushi’de yemek yedi. Kutlama Soho Beach House’da sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

ÜNLÜ MANKEN İŞLETMECİ OLDU

ÜNLÜ MANKEN İŞLETMECİ OLDU

Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen mankeni Deniz Pulaş, bankacı Sarp Akkartal ile evlenince mesleğe veda edip evinin hanımı olmuştu.

Üç yıl önce eşinden boşanan Deniz işletmeci olarak iş hayatına geri döndü. Ünlü manken yaz boyunca Yavuz Coşar ile Seçkin Özbay’ın Kuruçeşme Sortie içinde açtıkları ‘Kadeh’ adlı mekanda hem mekanın yüzü hem de işletmecisi oldu.

OYUNCU SEVGİLİ AİLEYE GİRDİ

OYUNCU SEVGİLİ AİLEYE GİRDİ

Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan ve ailesi ‘Anneler Günü’nde Çifte Havuzlar’daki Cercle d’Orient Büyük Kulüp’te eksiksiz bir araya geldi. Ömer Okan bu özel günde sürpriz yapıp sevgilisini ailesi ile tanıştırdı.

Ömer’in sevgilisi ‘Arka Sokalar’, ‘Hababam Sınıfı 3.5’, ‘Ceza’ ve ‘Yasak Elma’ gibi daha birçok dizide rol alan oyuncu Tuğçe Koçak. Ömer, sevgilisini ailesi ile tanıştırdığına göre demek ki iş ciddi. Bu aşk haberini ilk benden duyun istedim.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Lena Headey oynamadan 1.2 milyon dolar kazandı