Cumali Akgül kimdir? Kaç yaşında nereli?

Survivor'da eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlık oyunlarında uzun süredir başarı gösteremeyen Gönüllüler takımı bu hafta Damla, Cumali ve Hakan'ın ismini eleme potasına çıkardı. Yarışmanın en dikkat çeken yarışmacılarından Cumali'nin elenme ihtimalinden sonra yarışmayı yakından takip edenler "Cumali kimdir?" diye aratmaya başladı.
 

16 Nisan 2018, Pazartesi 16:55
A A
Survivor'da bu akşam Damla, Hakan Hatipoğlu üçlüsünden birisi yarışmaya veda edecek. Gönüllüler takımı Cumali'nin gitmesi konusunda hemfikir... Yarışmada performansı tartışma konusu olan Cumali'nin gidip gitmeyeceği akşamki oylamanın ardından belli olacak.

Cumali'nin elenme ihtimalinin ortaya çıkmasıyla bitrlikte yaruşmayı takip edenler yarışmacı hakkında daha fazla bilgi almak amacıyla "Cumali kimdir?" araması yapıyorlar. İşte Cumali hakkındaki detaylı bilgiler...CUMALİ KİMDİR?

1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk’ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, katıldığı Beyaz Show'a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; "Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik." dedi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.