Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize mitinginde halka seslendi

13 Haziran 2018, Çarşamba 18:19 Son Güncelleme: 13 Haziran 2018, Çarşamba 18:51
A A

Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

-Bay Muharrem, Edirne'deki terörist destekçisini yargıdan kurtarmanın hesabını yaparken, biz Rizeli, Erzurumlu, Trabzonlu hemşehrilerimizi yol eziyetinden kurtardık.

-(Ovit Tüneli) Birileri kekle pastayla muhallebiyle uğraşırken, biz, Türkiye'yi bir hayaliyle daha buluşturduk.

"TANAP PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİK"

-Bay Muharrem, ABD'den gelecek yeni telefonu bekleyedursun biz, dün Azerbaycan, KKTC, Ukrayna, Sırbistan cumhurbaşkanlarıyla beraber Türkiye bölgesini, enerji merkezine dönüştüren TANAP Projesi'ni hayata geçirdik.

-Kandil'e operasyon yapamayacaklar diyor. Bay Kemal bak senin karşında Erdoğan var. Daha dün 20 uçakla 14 noktayı yok ettik. Afrin'e de Cerablus'a da girdik.

-Çıkmış diyor ki, "Ben zenci Türklerdenim, Erdoğan Beyaz Türk." Ne dersen de, bunlar tutmaz. Ben, bu ülkenin has evladıyım. Hiç bir zaman beyaz Türk olmakla övünmedim. Sadece bu memleketin, bu milletin hizmetkarı olmakla övündüm.

"ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK MUHALEFET"

-Bay Kemal, bay Muharrem'i başından savmak için aday yaptı.

-Cari açığı hallederiz ama ülkemizin en büyük açığı muhalefet.

-Muhalefet son günlerde vatandaşa şirin gözükmek için 40 takla atıyor.

-Bay Muharrem bugün meydanlarda özgürlükten bahsediyor. Biz sizin evvelinizi biliyoruz. Bunun adı siyaset değil takiye, omurgasızlıktır.

-Biz bugüne kadar 3-5 oy uğruna değerlerimizden hiç vazgeçmedik. Bizim geleneğimizde takiye yoktur.

"RİZE'YE ŞEHİR HASTANESİ KAZANDIRIYORUZ"

-Rize'ye 16.5 katrilyon yatırım yaptık.

-Rize'ye şehir hastanesi kazandırıyoruz. 800 yataklı hastanenin yapımına başlıyoruz. Bu hastane deniz doldurularak yapılacak.

-Rize'yi geçen yıl 800 bin turist ziyaret etti. Şimdi bunu daha da artıracağız.

-Seçimlerde 2 farklı zihniyet yarışıyor. Bir yandan durdurmaktan bahseden bir yıkım ekibi var. bir yandan da şahlandırmaktan zevk alan AK Parti var.SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.