Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'yi tehdit etmek kimsenin haddi değildir

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon Valiliği tarafından organize edilen programda konuştu. Erdoğan konuşmasında, 'Türkiye'yi tehdit kimsenin haddi değil' dedi

12 Ağustos 2018, Pazar 20:02 Son Güncelleme: 12 Ağustos 2018, Pazar 20:59
A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Biz ulusal bir çerçeve içinde kalmış değiliz, uluslararası bir ışıltı söz konusu.

Sabreden kimse zafere ulaşır, sabrettik sonunda zafere ulaştık.

Milletimizin desteği mazlum ve mağdurların duası arkamızda olduğu müddetçe bizi hedeflerimize ulaşmaktan kimse alıkoyamaz.

İman varsa imkan da vardır diyerek yılmadan, yorulmadan ülkemize ve milletimize en güzel şekilde hizmet etmeye çalıştık. Hamdolsun her seferinde de haklı çıktık.

'MİLLETİMİZ GÖNLÜNÜ FERAH TUTSUN'

(Rahip Brunson krizi) Uluslararası hukuku hiçe sayıyorlar.

Sanayicilerimize sesleniyorum, bankalara saldırarak döviz alma yoluna gitmeyin. Milleti ayakta tutmak sanayicilerin de görevi. Aksi takdirde B ve C planlarımızı devreye sokarız.

Son bir asırdır birçok defa bu millete kefen biçenlerin tamamı eninde sonunda büyük bir hezimet yaşadı. 10 bin kilometrede öteden bize emir vermeye çalışıyorlar. Bu milleti hiç tanımıyorlar.

Kur silahı üzerinden ekonomimizi sarsabileceklerini sanıyorlar. Türkiye'nin notunu indirecekmiş. İndirsen ne yazar.

Bu millet mandacılığı yüz yıl öncesi elinin tersiyle itmiş bir millet. Türkiye'yi tehdit etmek hiçbir kredi derecelendirme kuruluşunun haddi değildir. Milletimiz gönlünü ferah tutsun.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.