Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mansur Yavaş görüşmesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mansur Yavaş görüşmesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Beştepe'deki görüşmesi sona erdi. Yaklaşık 1 saat süren görüşme sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama geldi.

01 Eylül 2020, Salı 14:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yavaş arasındaki görüşme, sona erdi. Saat 14.08'de başlayan görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü. 

Ankara Belediyesi'nden açıklama geldi 

 Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce, Başkan Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yaptığı görüşmeye ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Toplantıda Ankara'nın kent sorunları, yapılması planlanan projeler ve kimi alanlarda bürokraside yaşanan tıkanmaların aşılmasına dair başlıkların ele alındığı belirtilerek, "Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, kentimizin asırlık çınarı MKE Ankaragücü’nün mali sıkıntıları, fuar alanı inşasında yaşanan sorunlar ve Gençlik Parkı’nın yeniden Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne devri konularında görüş alışverişinde bulunmuşlardır" denildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, başta su altyapı ve arıtma projeleri olmak üzere önemli projeler hakkında bilgi verildiği belirtilerek, "Otobüs kredisi kullanımı, metro projeleri ve yeni yolların açılması gibi başlıklarda ilgili bakanlıklar ve bürokraside yaşanan tıkanmaların aşılması için destek talebinde bulunulmuştur. Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Ankara’nın projelerine ve ihtiyaçlarına olumlu yaklaşımları nedeniyle teşekkürlerini sunarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden ayrılmıştır" ifadelerine yer verildi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çelik: Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm dünyaya bir kere daha duyuracak