Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığının teşkilat yemeğinde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, " Fırsatçılık yaparak ülkemizi canevinden vuranları da unutmayız" dedi

20 Ekim 2018, Cumartesi 18:17 Son Güncelleme:
A A
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

- 24 Haziran seçimlerinde arzu ettiğimiz neticeye ulaşamadık. Halbuki bu şehre yaptığımız yatırımların, gösterdiğimiz muhabettiğin, verdiğimiz emeğin karşılığı çok daha olmalı. Biz eksiği kendimizde arıyoruz. Buradaki insanlarımızın kalbini fethedecek adımları yeteri kadar atamamışız. 

-Çok çalıştığınızda gönlünü kazanamayacağınız kimse yoktur.

-En isabetli adaylarla seçimi girecek, Allah'ın izniyle seçimi kazanacağız.

-Bir anda üzerimize kur, faiz, enflasyon araçlarıyla yüklendiler.

-Fırsatçılık yaparak ülkemizi adeta canevinden vuranları unutmayız.

- İhracatta çok iyi gidiyoruz. Özellikle finansman imkanlarını genişletecek ilave tedbirler üzerinde çalışıyoruz. Dünyanın parasal daralmaya gittiği bir dönemde bunun kolay olmadığını biliyoruz. Yılbaşına kadar bu çalışmalardan ciddi neticeler elde etmeyi bekliyoruz. 

-16 yılda Diyarbakır'a eski rakamla 36,5 katrilyon yatırım yaptık.

- Ben şöyle bir 25- 30 yıl öncesine gidiyorum adeta buralar birer gecekondu şehriydi. Tarihi bile burada görmek mümkün değildi. Bütün camilerine varıncaya kadar, bunları kalkıp da ateş yağmuruna tutan buralarda çukurları aşanlar buradaki benim Diyarbakırlı kardeşimi düşünüyor diyebilir miyiz? Ama buna rağmen yine oy alıyor. Bu nasıl oluyor? 

- Öyleyse bir yerde bir eksik var. Bu eksiği hep beraber biz gidereceğiz. Daha fazla çalışacağız. Terör örgütünün arkasında olduğu yerel yönetim devletin kendisine verdiği paraları nereye harcadı. Dağa dağa. Kandil'e gönderdi. 

Bu haberi de okudularCumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da konuştu

Haberin fotoğrafları için tıklayınCumhurbaşkanı Erdoğan, 'Şöhretler Karması' maçının başlama vuruşunu yaptıSıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Samsun'da şüpheli olay: 16 yaşındaki kız kendini bıçakla ağır yaraladı