Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pursaklar'da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Pursaklar ilçesinde düzenlenen mitingde halka hitap etti

13 Mart 2019, Çarşamba 14:03 Son Güncelleme:
A A
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pursaklar'da önemli açıklamalar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

31 Mart seçimleri çok önemli Pursaklar'dan bu seçimde de rekor bekliyorum. Pursaklar, hizmetin kıymetini çok iyi bilir. Ankara'nın ve ilçemizin ihtiyacının laf değil yatırım olduğunu Pursaklılar çok iyi bilir. Taksim'de CHP bayrağı ile HDP paçavrası yan yana. Bu seçim onun için bir beka seçimidir. Onun için bu seçimde gereken dersi sandıklarda vermeliyiz. Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanlar... Bunlar CHP ile el ele. Bay Kemal bunlarla el ele mi? Sandığa beraber gidiyorlar mı? Ankara'da Bay Mansur bunlarla beraber mi? 4'lü çete CHP, HDP, sözde İYİ Parti bir de Saadet.

"EYY NETANYAHU..."

İsrail'in başındaki o soyguncu. Soygundan yargılanıyor. Eyy Netanyahu kendine gel kendine. Sen zalimsin. Sen 7 yaşındaki Filistinli yavruları katleden bir zalimsin. 7'den 70'e on binlerce insanı hücrelere tıkayan bir zalimsin. Oradaki kutsal mabedimize postallarıyla senin askerin, polisin giriyor. Tahrik etme. Biz hiçbir Musevi'ye zulmetmedik. Bunların hesabını uluslararası camiada soracağız. Kudüs davasını bizlere kimse unutturamaz. Bu davayı kimse bize unutturamaz. Filistin halkının haklarının mücadelesini son nefesimize kadar sürdüreceğiz.

"PKK'LILAR VE FETÖ'CÜLER BELEDİYELERE SIZDIRILMAK İSTENİYOR"

Biz bu bayrağın altında doğduk bu bayrağın altında öleceğiz. Varsa bu bayraktan rahatsız olan gidip istediği paçavranın altında ölebilir. Ezan ve bayrak düşmanları şimdi kendilerine yeni bir çatı buldular. PKK’lılar FETÖ’cüler belediyelere sızdırılmaya çalışılıyor. Mansur efendinin listesinde de bunlar var. Bunlar seçildikleri zaman elbette Kandil’e çalışacaklar.

Biz çukur eylemlerinden sonra belediyelerden PKK'yı temizlemeye çalışırken, bunlar belediyeye taşıyor. Bunlar milleti kendileri gibi kör zannediyor. Bölücü örgütün emrindeki parti CHP ve sözde İYİ Parti ile ittifakını artık gizlemiyor. Saklamaya çalışsalar da ittifakın iç yüzü her gün belli oluyor. Seçime gidiyoruz ama ortada ne genel başkanları ne büyükşehir adayları var. CHP, HDP emirleri Kandil'den alıyor. Bu ittifak karanlık bir ittifak. Önde görünen farklı, arkadaki siluet farklı.

ŞEHİR HASTANESİ YARIN AÇILIYOR

Büyük Ankara mitingimizi 23 Mart'ta gerçekleştireceğiz. Bilkent şehir hastanemizin açılışını yarın yapıyoruz. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medyadan tanıştığı başka biriyle kaçtı