Cüney Arkın: 'Sakın gözlerine bakma, ölürsün!' dediler

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın, Instagram hesabından meslektaşı Türkan Şoray ile fotoğrafını paylaştı. 82 yaşındaki oyuncu, fotoğrafın altına yazdıklarıyla hayranlarını nostaljik bir yolculuğa çıkardı.

04 Haziran 2020, Perşembe 18:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı sürdürüyor. 82 yaşındaki sanatçı, Yeşilçam'ın 'Sultan' lakaplı yıldızı Türkan Şoray ile birlikte sette çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.


'Kim gencecik yaşta ölmek ister ki?'

'Kim gencecik yaşta ölmek ister ki?'

Cüneyt Arkın, fotoğrafın altına şu notu düştü:


"Türkan'la ilk filmimi çekerken 'Sakın gözlerine bakma ölürsün' dediler. Kim gencecik yaşta ölmek ister ki? Karşılıklı ilk sahnemizde bu lafı çıkaramıyorum aklımdan."

"Kulaklarına, alnına, çenesine falan bakıyordum hep repliklerimi söylerken. Türkan nezaketten susuyor ama ben bir türlü istenen oyunculuğu veremiyordum. Sonunda “Ölürsem öleyim” diye isyan ettim ve baktım gözlerine."

"Gözler göz değil gözistandı, memleket türküsüydü. Türkan o kadar alçakgönüllüdür ki, çocuk gibi darılır, çocuk gibi sevinir. Çok büyük aşk filmleri çektik birlikte. Genç kadınlar, delikanlılar özel hayatlarında bizim gibi sevip, bizim gibi aşık oluyorlardı."

82 yaşındaki oyuncunun nostaljik paylaşımına yorum yağarken, paylaşım 30 bin beğeni aldı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Şakrak: Sünnet çocuğu ata biner