Cüneyt Özdemir'den Şeyma Subaşı'na: Ben Ibiza'ya gittiğimde sen lise 2'deydin

Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalına konuk oldu. Şeyma Subaşı'nın Ibiza daveti üzerine Cüneyt Özdemir, "Ben Ibiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de falandın sanırım" dedi.

03 Nisan 2020, Cuma 09:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Karantina günlerinde Youtube kanalında canlı yayınlar düzenleyen gazeteci Cüneyt Özdemir'in son konuğu Şeyma Subaşı oldu. Corona virüs nedeniyle ev karantinasında olan Şubaşı samimi itiraflarda bulundu.


İtalyan sevgilisi Guido Senia'nın Tel Aviv'den Türkiye'ye geldikten sonra evden çıkmak istemediğini ancak ısrar etmesiyle partiye gittiklerini söyleyen Subaşı, ardından hastaneye çağrıldıklarını ve testler yapıldığını söyledi.

'Cüneyt Bey İbiza’ya gelmek ister misiniz?'

'Cüneyt Bey İbiza’ya gelmek ister misiniz?'

İkili arasında geçen İbiza muhabbeti ise sosyal medyanın diline düştü. Şeyma Subaşı yayında "Cüneyt Bey Ibiza’ya gelmek ister misiniz? Ağırlayalım sizi" diye sorunca Cüneyt Özdemir de "Ben Ibiza’ya gitmeye başladığımda sen sanırım lise 2’de falandın" diyerek karşılık verdi.

'Gizli bir hayranlık mı yatıyor?'

'Gizli bir hayranlık mı yatıyor?'

Bunun ardından Şeyma Subaşı, Instagram'dan bir hikaye paylaştı. Subaşı, hikayesinde "Acaba bana bu kadar sataşmasının altında gizli bir hayranlık mı yatıyor diye merak etmiyor değilim. Benden ne bekliyorsunuz bilmiyorum (Ne desem anlamamaktan ısrarcısınız zaten ondan istediklerinizi söylesem bile duymazsınız, ben de kimse için kendim olmaktan vazgeçmem zaten biliyor olmanız lazım) ama şu dönemde size iyi geliyorum anlaşılan" ifadelerini kullandı.

'Yav he he... Herkes sana hayran!'

'Yav he he... Herkes sana hayran!'

Özdemir, Subaşı'nın hikayesini kendi hikayesinde paylaşarak üzerine "Şeyma kardeşimiz de büyük oyunu çözmüş. Yav he he... Herkes sana hayran! Valla ben özellikle kitaplarına hayranım" notu düştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef'te gerilim: Mehmet Şef çıldırdı, yarışmacıyı stüdyodan kovdu!