Cyle Larin: Atiba saha dışında babam gibi

Beşiktaş'ın gol canavarı Cyle Larin, Galatasaray derbisi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Larin, idol olarak Didier Drogba'yı gördüğünü açıkladı. Kanadalı oyuncu, vatandaşı Atiba ile ilişkisine de değindi.

04 Mayıs 2021, Salı 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Nasıl şampiyon olunacağını biliyoruz"

"Nasıl şampiyon olunacağını biliyoruz"

Kısa sürede çok fazla maç oynadık. Bu süreçte çok fazla enerji harcadık. Şampiyonluğa giden yolun nasıl olduğunu, nasıl oynamamız ve nasıl kazanmamız gerektiğini biliyoruz. Şampiyonluğa ulaşana kadar bunu yapmaya devam edeceğiz.

"Sergen Hoca bana özgürlük verdi"

"Sergen Hoca bana özgürlük verdi"

Sergen Yalçın bana özgürlük ve güven verdi. Sol kenarda, forvette özgürdüm. Sergen Yalçın bana inandı, ben kendime inandım ve bu da işe yaradı. Sergen Yalçın'ın kendi bir tarzı var. Başka bir teknik direktörle kıyaslanamaz. Umarım Mourinho, Klopp, Guardiola'dan da iyi olur. Bize güveniyor, özgürlük tanıyor. Daha iyi olmasını isterim

"İdolüm Drogba"

"İdolüm Drogba"

Didier Drogba benim idolüm. Çocukken hep onu izlerdim.

Aboubakar'ın varlığı beni olumlu etkiliyor. O yokken daha farklı oynuyorum elbette. Onun varlığı bizi çok rahatlatıyor. O yokken ileri uçta oynuyorum ama yer önemli değil. Nerede oynadığım fark etmez. Sol olsun, ileride olsun. Ben her yerde gol atarım Gol kralı olmaktan çok şampiyonluk önemli.

Soru: Doğan bir çocuğa Larin ismi verilmiş, bunu duydu mu?

Soru: Doğan bir çocuğa Larin ismi verilmiş, bunu duydu mu?

Duydum tabii ki. Beni çok iyi hissettirdi. Ben de çocukken bazı futbolcuların ismini kendimi koyardım, onları idol alırdım. Şimdi ben de profesyonel bir futbolcuyum. İnsanlara etki edebilmek çok güzel.

"Atiba bana baba gibi davranıyor"

"Atiba bana baba gibi davranıyor"

Atiba, benim kariyerimde çok önemli bir yere sahip. Benim buraya gelmemde yardımcı oldu. Saha dışında bana baba gibi davranıyor. Hayatımın her alanında, bana çok olumlu etkileri var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rıza Çalımbay'ın Sivasspor'u 4 aydır yenilmiyor