'CZN Burak'ın testere videosu dehşet-ül vahşet'

Kamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü şef ve restoran sahibi Burak Özdemir, 16 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştığı 'testere' videosu ile gündem oldu. CZN Burak takipçilerinin, videoya yaptığı yorumlar dikkat çekti.

02 Haziran 2020, Salı 11:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, ‘Testere Videosu Dehşet-ül Vahşet’ başlıklı yazısı şöyle:


"Etçi Nusret Gökçe’den sonra sosyal medya fenomeni olan kebapçı Burak Özdemir, oyunculuğa soyundu. Ünlü kebapçının, 'CZN farkıyla ‘Testere’ güzel olmuş mu?' diye paylaştığı video’yu izledim, yorumları okudum.


CZN Burak’ın bu video’sunu beğenenler de var ama beğenmeyenlerin yanında azınlıktalar. Yorumların çoğu, herkesin bildiği işi yapması gerektiğinin kanıtı.


İşte videoya gelen yorumlar...

İşte videoya gelen yorumlar...

'Çok güzel olmuş, zirvede bırak, bir daha yapma', 'Dehşet-ül vahşet', 'Bir seri katil olmadığın kalmıştı', 'Beynim yandı', 'Ne izledim şimdi ben?', 'Seni severim, lakin manasız olmuş. Bunlara ihtiyacın yok bana kalırsa'


'Türkiye’de popülarite kazananların bu gibi davranışları onları toplum nazarında değersizleştirir. Sen yemek yapmaya devam et', 'Kimi sevimli fenomen olur, kimi irite fenomen. İkisi birden olmaz.'

Çekip paylaştığı yemek şovlarıyla sosyal medyada fenomen olan CZN Burak, Türkiye’nin en ünlü iletişim uzmanına dünya kadar para verse, bu kadar sağlıklı geri dönüş alamazdı ondan.

Bakalım, bu yorumları dikkate mi alacak yoksa görmezden gelip yeni ‘Testere’ler mi çekecek?"


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (2 Haziran 2020)