D-100 sol şeritte son sürat bir at arabası!

İstanbul D-100 karayolunda dün akşam sürücüler, başıboş şekilde sol şeritte son sürat ilerleyen at arabasının şaşkınlığını yaşadı. Sahibinden kaçtığı öğrenilen at, araçları sollayarak sol şeritte kilometrelerce ilerledi.  Sürücüler o anları hem kaydetti hem de atı durdurabilmek çaba harcadı

04 Haziran 2017, Pazar 10:42
A A
 D-100 sol şeritte son sürat bir at arabası!
Yer D-100 Karayolu.. İftar saatinde bir at arabası sol şeritte hızla ilerliyor. Araçları bile arkasında bırakan at arabasında kimse yok. Sahibinden kaçtığı öğrenilen at araçları sollayıp hızla koşuyor. Sürücüler o anları kaydederken bir yandan da polisi arıyor.

Başıboş at arabasının yolculuğu yaklaşık 10 kilometre sürdü. At arabası Zeytinburnu’nda sürücüler tarafından sıkıştırılarak durduruldu. Bir süre sonra trafik polisi ardından da atın sahibi kadın geldi. Sahibi bir süre atı sakinleştirmeye çalıştı. At sakinleştikten sonra sahibi tarafından çekilerek götürüldü. Bu sırada D-100’de bir süre trafik yoğunluğu yaşandı.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.