Damien Comolli: Daha önce de istifa ettim kabul edilmedi, artık dayanamıyordum

Fenerbahçe'de 1.5 yıl sportif direktörlük görevini yürüten Damien Comolli, ülkesinde katıldığı bir programda açıklamalar yaptı. The Athletic'ten David Ornstein'in podcast programına katılan Comolli, çarpıcı cümleler kurdu.

27 Şubat 2020, Perşembe 13:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Tünelin ucundaki ışığı göremiyordum"

"Tünelin ucundaki ışığı göremiyordum"

Fenerbahçe'de geçirdiğim 18-19 aylık süreci birkaç cümlede özetlemek çok zor. Önümde iki seçenek vardı. Ya kalıp neler olacağına bakacaktım ya da istifa edecektim.

Daha önce de istifa etmek istedim ancak yönetim bunu kabul etmedi. Ancak artık dayanamıyordum. Tünelin ucundaki ışığı göremiyordum. Daha önce hayatımda yapmadığım bir şey yaptım ve tweet attım.

"Ligdeki en iyi kadro Fenerbahçe'deydi"

"Ligdeki en iyi kadro Fenerbahçe'deydi"

Bu açıklamadan sonra gitmemi kabul ettiler. Başkan, benim ve hocanın bilgisi olmadan transferler yaptı. Kulübe ayırdığı zaman ve harcadığı paradan dolayı bu kararına saygı duydum. Sonuçta kendisi kulübün başkanı ve ne yapmak istiyorsa onu yapabilir. Ancak bu durum beni rahatsız etti.

Finansal olumsuzluklara rağmen iyi bir yaz transfer dönemi geçirdik. Bence Fenerbahçe ligdeki en iyi kadroya sahipti. Ligdeki en iyi oyuncular Fenerbahçe'deydi. Ancak bazı şeyler ters gidiyordu. Beni istifa kararına iten de bu oldu.

Kulüpte çok negatif bir hava vardı. Bu beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Kariyerimde ilk kez böyle bir şey yaşadım.

"Muriqi ile Giroud'yu kıyaslıyorum"

"Muriqi ile Giroud'yu kıyaslıyorum"

Vedat Muriqi'de Premier Lig oyuncusu olacak her özellik var. Onun gelişimi ve ilerleyişi gerçekten dikkat çekici. Ben onu her zaman Olivier Giroud'yla kıyaslıyorum.

Muriqi belki Manchester City ve Liverpool seviyeleri için hazır değil ama Premier Lig'in geri kalan tüm takımlarında forma giyebilir.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rusya'ya transfer olan Adil Rami, Fenerbahçe ve Soçi ile ilgili konuştu