Damien Comolli, iddialara cevap vermek için Twitter hesabı açtı

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Jacques Comolli, yapılan transferlerden çıkar elde ettiğine dair haberlerden yıldı ve Twitter hesabı açtı. İddiaları yalanlayan Comolli, hukuki yollara başvuracağını söyledi.

09 Ocak 2020, Perşembe 13:38 Son Güncelleme:
A A
Damien Comolli, iddialara cevap vermek için Twitter hesabı açtı

Comolli Twitter hesabından şu açıklamaları yaptı:

“Simon Falette’in transfer hikayesinin ardından olayın benim tarafımdan olan kısmını açıklamak için Twitter hesabı açmaya karar verdim. İlk olarak, başkanımız Simon Falette’nin kiralanmasının takıma katkı vereceğine düşündüğü için imzalamaya karar verdi.

Başkanın kulübe katkısı düşünüldüğünde saygı gösterilmelidir. Aynı zamanda Simon taraftarlarımız tarafından hoş bir şekilde karşılanmalıdır.

İkinci olarak, basında ve sosyal medyada yayılan haberlerin aksine, oyuncuyu kulübe getirmek için Rogon ajansı ile yapılan görüşmelerin bir parçası olmadım. Rogon ajansı ile hiçbir ilişkim yok. Rogon ile sadece Tolga Ciğerci ve Luiz Gustavo transferleri için görüştüm.Son olarak, Rogon ajansı ile kişisel ticari ilişkim bulunduğuna dair haberler yalandır ve böyle saçma iddialarda bulunan herkese karşı yasal işlemde bulunacağız. Büyük Fenerbahçe ailesine saygılarımla”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Liverpool'un lig bitmeden kırması muhtemel 6 Premier Lig rekoru