Damla Colbay kimdir? Damla Colbay kaç yaşında? Damla Colbay'ın oynadığı diziler

Damla Colbay kimdir? Damla Colbay kaç yaşında? Damla Colbay'ın oynadığı diziler

Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterini canlandıran güzel oyuncu Damla Colbay, katıldığı programdan sonra internette merak konusu oldu. Hekimoğlu Zeynep gerçekte kim? İşte Damla Colbay hakkında merak edilenler...

20 Aralık 2020, Pazar 19:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Damla Colbay, Kanal D'nin başarılı dizisi Hekimoğlu'nda Zeynep Can karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Güzel oyuncunun hayatı ve kariyeri internette araştırılan konular arasına girdi. Peki, Damla Colbay kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Damla Colbay'ın hayatı ve rol aldığı diziler.

Damla Colbay kimdir?

Damla Colbay, 14 Ocak 1993 yılında İzmir'de doğdu. Üniversite stajı için geldiği İstanbul'da oyunculuğa başladı ve Kara Para Aşk dizisinde oynadığı "Demet" karakteriyle tanındı. 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe isimli dizinin kadrosuna başrol olarak girdi ve "İnci" karakterine hayat verdi.

2016-2017 yılları arasında İçerde dizisinde "Eylem" karakterini canlandırdı. 2019 yılında Zengin ve Yoksul dizisinde kısa bir süre oynadıktan sonra başarılı dizi Hekimoğlu dizisinde ''Zeynep Can'' karakterini canlandırmaktadır.

Damla Colbay’ın rol aldığı diziler

  • 2019 – Hekimoğlu (Zeynep Can)
  • 2019 – Zengin ve Yoksul (Aysel)
  • 2016 – İçerde (Eylem)
  • 2015 – Hayat Mucizelere Gebe (İnci)
  • 2014 – Kara Para Aşk (Demet)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kırmızı Oda'da Boncuk fırtınası, Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin dikkat çeken değişimi! Dizi Postası 14 - 21 Aralık