Damla Ersubaşı'na tepki: Seni aldatan biri için nasıl böyle yazarsın?

Oyuncu Damla Ersubaşı'nı aldattığı iddia edilen Mustafa Can Keser'in, sosyal medya hesabından doğum yapan eşine yazdığı mesaj ve aldığı cevabın yankıları sürüyor.

11 Aralık 2019, Çarşamba 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Milliyet gazetesinden Özay Şendir'in, "İlla Çirkeflik Lazım Bize" başlıklı yazısı şöyle: 


"Hariçten gazel okumak diye müthiş bir laf vardır ya, sosyal medyada ünlülere dair yorum yapanlar için söylenmiş sanki bu söz. Hadi canları sıkılıyor ve yorum yapıyorlar diyelim ama okuduklarını da anlamıyorlar.

'Sen şahane bir babasın' yazdı

'Sen şahane bir babasın' yazdı

Damla Ersubaşı, doğuma kısa bir süre kala eşi tarafından aldatıldı mı, aldatılmadı mı gibi haberler çıktı önce. Sonra genç kadın, ikinci kez anne oldu, aldatmakla suçlanan eşi, sosyal medya hesabından, Ersubaşı’na, 'Seni çok seviyorum' diyen, 'Ömür boyu kızlarımızla beraber olacağız' gibi uzun vadeli hedefleri olan bir mesaj yazdı. Genç anne de bu mesaja 'Sen şahane bir babasın' diyerek yanıt verdi.


'Arkadaş illa çirkeflik etmek mi gerekiyor?'

'Arkadaş illa çirkeflik etmek mi gerekiyor?'

Kendi hayatından sıkılmış bir sürü insan, bu cevaba tepki göstermiş, 'Seni aldatan biri için nasıl böyle yazarsın?' vesaire diye. Arkadaş illa çirkeflik etmek mi gerekiyor kırgınlığını anlatması için insanın?

'Şahane bir babasın' lafının içinde 'Şahane bir kocasın' alt mesajı falan çıkmıyor. 'İyi baba' olmak başka şey, iyi eş olmak bambaşka şeyler, değil mi?


Bir kadın kırgınlığını gayet naif bir biçimde anlatmış, farkına varmayanlar dönmüş bir de onu eleştirmiş.


Yazık, illa çirkeflik lazım bize..."


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İlker Kaleli: Libido anlamadığım bir konu