Damla Ersubaşı'nın evliliği nasıl kurtuldu?

Damla Ersubaşı, 2018’de mide küçültme ameliyatı olmuştu. 6.5 ayda 41 kilo verdi. Evliliğinde bu zorlu süreçte krizler çıktı. Sürekli ayrılan çift, son olarak karantinada ayrıldı. 15 gün sonra tekrar barıştı. Damla Ersubaşı, evliliklerinin nasıl kurtulduğunu anlattı.

13 Haziran 2020, Cumartesi 11:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle şöhret olan Damla Ersubaşı 2016’da işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmişti. Ertesi yıl kızları Zehra dünyaya gelmişti. 

Oyuncu 2018’de mide küçültme ameliyatı oldu. 6.5 ayda 41 kilo verdi. Geçen kasım ayında da ikinci kızları Zeynep Nisa’yı dünyaya getirdi. 

Hem mide küçültme ameliyatı hem de art arda yaptığı 2 doğum nedeniyle zorlu bir süreçten geçen Damla Ersubaşı’nın evliliği zaman zaman krize girdi. Öyle ki, 3 yılda en az 7-8 kez boşanmanın eşiğinden döndüler. 1.5 ay önce yine ayrıldılar.

Karantinada patlak veren son ayrılığa 15 gün dayanan Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser yeniden bir araya geldi. Damla Ersubaşı “Bu kez nasıl barıştınız?” sorusuna şu cevap verdi.

Krizi aştık sayılır. Çünkü bana söz verdi. Minik kuşum benim için güzel şeyler yapacak. Spor ve diyete başladı. Zayıflayacak, yaz sonuna kadar forma girecek. Evliliğimiz kurtuldu, stabil.

Hakan KIRARSLAN

Damla Ersubaşı'nın yeni tarzını takipçileri beğenmedi

Damla Ersubaşı'nın yeni tarzını takipçileri beğenmedi

Damla Ersubaşı saçının rengini değiştirdi. Damla'nın yeni tarzını beğenmeyen takipçileri hemen eski saçlarına dönmesini söyledi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gizli aşıklar Rihanna ile Asap Rocky gecelerde