Dan Bilzerian'dan görülmemiş ayıp! Fotoğrafı gören isyan etti

Dünyaca ünlü playboy, Dan Bilzerian, 100 yaşındaki bir kaplumbağanın üzerine oturttuğu bikinili kadınla poz verdi. Hayvan hakları savunucuları ayağa kalktı

04 Mart 2017, Cumartesi 12:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendini "Instagram'ın Kralı" olarak adlandıran ABD'li Dan Bilzerian'ın sosyal medyada paylaştığı son fotoğraflardan biri büyük tepki çekti.

Fotoğraf, ünlü İngiliz işadamı Richard Branson'a ait olan Necker Adası'nda çekildi. 

Yarı çıplak kadınlarla ya da silahlarla çektirdiği 'lüks yaşam' pozlarıyla tanınan Bilzerian, fotoğrafta, 100 yaşındaki bir Galapagos kaplumbağasının üzerine oturan bikinili bir kadının yanında görülüyor.

Fotoğraftaki kaplumbağa türünün, World Wildlife Fund (Dünya Doğal Yaşamı Koruma Vakfı) tarafından koruma altına alındığını hatırlatan sosyal medya kullanıcıları ise Bilzerian'a bu kare nedeniyle sert tepki gösterdi.

Eleştiri yağmuruna tutulan Bilzerian'ın cevabı ise, "Ahkâm kesmeyi bırakın. Orada çalışan insanlar, üzerine oturulmasında bir sakınca olmadığını söyledi" oldu.

Ancak birçok Instagram ve Twitter kullanıcısı, Galapagos Ulusal Parklarının, ziyaretçilerden kaplumbağalara dokunmamalarını özellikle rica ettiğini hatırlattı.

Daha önce de paylaştığı kışkırtıcı fotoğraflarla kamuoyunun tepkisini çeken Bilzerian'ın Instagram'da yaklaşık 21 milyon takipçi bulunuyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Basının gücü: Gazetecilik temalı en iyi 10 film