Daniel Craig, James Bond rolü için formunu böyle koruyor

Yenilmez ajan 007 James Bond karakterine hayat veren Daniel Craig’in formunu nasıl koruduğu ortaya çıktı. 53 yaşındaki Daniel Craig, her gün yaptığı 30-40 dakikalık egzersizlerin yanı sıra haftanın her günü farklı bir diyet programı uyguluyor. Sabah kahvaltısında ise geleneksel bir Kore yemeği olan kimçi tercih ediyor.

23 Haziran 2021, Çarşamba 17:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

James Bond serisinin son beş filminde 007 karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Daniel Craig’in kişisel antrenörü Simon Waterson, yeni kitabıyla ilgili verdiği röportajda, ünlü oyuncuyla formunu koruması için neler yaptıklarına dair ayrıntıları paylaştı.

KİMÇİ YİYOR

KİMÇİ YİYOR

Waterson, 53 yaşındaki oyuncunun her gün 30 dakikalık egzersizlerini yapmadan önce kahvaltıda kimçi (geleneksel bir Kore yemeği), zerdeçal ve sade kahve ile beslendiğini aktardı.

DİYETİNİ GÜNDEN GÜNE DEĞİŞTİRİYOR

DİYETİNİ GÜNDEN GÜNE DEĞİŞTİRİYOR

Waterson, oyuncunun pazartesi günleri sebze ağırlıklı bir menüyle beslenirken, salı günleri pesketaryen (deniz ürünleri), çarşamba günleri beyaz et, perşembe günleri vejeteryan ve cuma günleri ise kırmızı ete dayanan bir diyet uyguladığını açıkladı.

Craig için “Amacım onu gezegendeki en fit 50 yaşındaki kişi yapmaktı” diyen Waterson, “Sanırım bunu başardık” ifadelerini kullandı.

EGZERSİZ RUTİNİ

EGZERSİZ RUTİNİ

Waterson, yıldız oyuncunun egzersizleriyle ilgili de bilgiler aktardı.

Güce dayalı birçok hareketin yanı sıra günde 30-40 dakika kadar esneme ve kas aktivasyonu üzerine çalıştıklarını söyleyen Waterson, vücut yağını düşük tutmaya çalıştıklarını belirtti.

Kaynak: NTV

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hızlı zayıflamak için olmazsa olmaz 15 kural