Davutoğlu: İlk imzayı az önce ben attım

Davutoğlu: İlk imzayı az önce ben attım

Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Davutoğlu, dokunulmazlıkların kaldırılması için hazırlanan yasa teklifini 'az önce ben de imza attım' diye duyurdu

12 Nisan 2016, Salı 12:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Davutoğlu'nun sözlerinden bazı satırbaşları şunlar:

"Kilis'e roketlerin düşmesinin ardından silahlı kuvvetlerimiz misli ile DAİŞ mevzilerini vurmuştur. Caniler Diyarbakır'da haince tuzaklar kuruyor. Bunlar vahşi birer katil. Hak ettikleri neyse yaşayacaklar, hak ettiklerini onlara yaşatacağız. Katillerin teröristlerin hepsi şehirlerimizden ve dağlarımızdan mutlak anlamda a temizlenecek.

'DOKUNULMAZLIK İMZALARI TAMAM'

Dokunulmazlıkların kaldırılması ile ilgili imzaları tamamladık. Son imzayı biraz önce ben attım. Her şey ayan beyan ortaya çıkacak. Çok hızlı şekilde bu konuyu görüşeceğiz. Hesap vermekten korkanlar bakalım Meclis'te teklifimize nasıl oy verecek?

'İNŞALLAH O ÇUKURLARDAN ÇIKAMAZLAR'

Kandil’e selam gönderenler blok siyaseti yapalım diyenler hep beraber hayal kırıklığına uğradılar. Kazdıkları hendeklere kendileri düştüler. İnşallah o çukurlardan çıkamazlar.

Türkiye’de kantonculuk özyönetimcilik oynamaya çalışanlar milletimizin feraseti sayesinde mutlaka yenilgiye uğrayacaklar. Her geçen gün kaybediyorlar, bundan dolayı yalana başvuruyorlar.

Bölgeyi içine çektikleri kaos ortamı herkes tarafından görülüyor. Çocuklarımızın eğitiminin aksamasına asla izin vermeyeceğiz. Evlerinden olmalara kira yardımı yapıyoruz.

"ŞANLIURFA'DAN ERCAN'A THY SEFERLERİ BAŞLAYACAK"

Diyarbakır’dan olduğu gibi Şanlıurfa’dan da yakında Ercan’a, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne THY seferleri başlayacak. Erbil’e yapılacak seferler için de çalışmalar başlatıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika... Muharrem İnce koronavirüse yakalandı