Dedeman'ın yeni gözdesi

Görünen Adam Bekir Saçar ile haftanın magazin bombaları...

15 Haziran 2019, Cumartesi 08:00 Son Güncelleme:
A A

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman'ın oğlu Rıfat ile gelini İpek iki yıl önce oğulları Kemal ve Ali’ye rağmen boşanmışlardı. O günden beri adını aşk dedikodularından uzak tutan Rıfat Dedeman’ı arkadaşlarıyla Çeşme’deki ünlü balıkçı Ferdi Baba’da gördüm. .

Yanında da adını öğrenemediğim sevgilisi vardı. Sevgilisi olduğunu nereden mi anladım? Çünkü gece boyunca öpüşüp koklaştılar. Sırılsıklam aşık olduklarını her halleriyle belli ediyorlardı

FUTBOL SEZONU BİTTİ, AŞK SEZONU BAŞLADI

FUTBOL SEZONU BİTTİ, AŞK SEZONU BAŞLADI

2018- 2019 Süper Lig takımlarından Alanyaspor’un teknik direktörlüğünü yapan Sergen Yalçın lig sona erince İstanbul’a döndü. Sergen’i Bebek’teki Lucca’da gördüm. Yanında da esmer bir güzel vardı. Öğrendim ki Sergen’in yeni kız arkadaşıymış. Sergen önümüzdeki sezon Malatyaspor’u çalıştıracak.

ÜNLÜLERİN BULUŞMA YERİ

ÜNLÜLERİN BULUŞMA YERİ

Bir dönem Galatasaray Kulübü'nde yöneticilik yapan, televizyon yapımcısı Dilara Endican, üç yıl önce tası tarağı toplayıp Marmaris’in Söğüt Köyü'ne göçmüştü. Hafta başı Dilara’nın açtığı plajı da olan Barba Saranda adlı restorana uğradım. Futbolcu Arda Turan eşi Aslıhan Hanım, Selçuk İnan, iş insanı Sadri Şener, Adnan Polat, şov dünyasının ünlülerinden Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Begüm Kütük ve eşi Erdil Yaşaroğlu gözüme çarpan ünlü simalardı.

GÖÇEK'TE VIP PARTİ

GÖÇEK'TE VIP PARTİ

Tarihi eser kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla hakkında dava açıldığı için 11 yıldır yur tdışında yaşayan Ayşegül Tecimer davanın zaman aşımına uğraması sonucu Türkiye'ye giriş hakkı kazanmıştı. İki senedir yaz tatilini Bodrum’da eşi Mete Deniz ile geçiren Ayşegül Hanım’ın 90’lı yıllarda yaşadığı ünlü Sadullah Paşa yalısında verdiği şaşalı partiler dillere destandı. Ayşegül Hanım 9 Ağustos’ta 75 yaşına girecek. Şu anda Bodrum’da olan Ayşegül Hanım doğum gününde Göcek’te özel bir adada şaşalı bir parti verecekmiş.

Sıradaki haber yükleniyor...