Dedikodular umurunda değil

Ünlü model Irina Shayk sevgilisi Bradley Cooper'ın Lady Gaga ile yakınlaşması yüzünden zor günler geçirmişti. Dedikoduların üzerinden geçen 2 aydan sonra ise kendini toparlamış ve yoluna son hız devam ediyor gibi görünüyor...

09 Nisan 2019, Salı 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar

2007 yılından beri podyumlarda fırtına gibi esen güzel model Irina Shayk geçmişte ünlü futbolcu Christiano Ronaldo ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti.

Irina Shayk 2015 yılından beri Hollywood starı Bradley Cooper'la mutlu bir birliktelik yaşıyor. İkilinin bu birliktelikten doğan Lea adında bir kızları da var.

İkilinin mutluluğuna gölge düşüren olay ise bu yılki Oscar ödülleri töreninde yaşanmıştı. Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın birlikte rol aldığı film birçok dalda ödüle aday olmuş ve Cooper'la Gaga, tören boyunca birbirlerine dikkat çeken bir yakınlık göstermişti.

Bu yakınlığın kameralardan kaçamaması sonrasında Irina Shayk'ın kıskançlık krizleri yaşadığı ve Cooper ile arasının bozulduğu konuşuluyordu.

Herkes ikilinin bu krizi aşıp aşamayacağını düşünmeye başladı. ancak Cooper-Shayk aşkı bu badireyi de kolayca atlattı.

Irina Shayk bir yandan tatlı kızı Lea ile ilgilenirken bir yandan da defile, tanıtım ve fotoğraf çekimleri arasında mekik dokuyor.

Halinden oldukça memnun görünen seksi model Cooper'la olan ilişkisine de sorunsuz devam ediyor.

Irına Shayk son olarak dün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla yine yürekleri hoplattı. Çok ünlü bir moda devinin henüz satışa bile çıkmamış bir bikini modelini tanıtan Shayk hem mutlu bir aileye sahip hem de dünyanın en beğenilen modellerinden biri olmanın tadını çıkarıyordu adeta...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (21 Şubat 2020 )