Dedikoduların ardından ilk kez birlikte görüntülendiler

Brad Pitt ve Marion Cotillard haklarında ileri sürülen dedikoduların ardından ilk kez birlikte objektif karşısına çıktı

10 Kasım 2016, Perşembe 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Brad Pitt ve Marion Cotillard haklarında ileri sürülen dedikoduların ardından ilk kez birlikte objektif karşısına çıktı.

Başrollerini paylaştıkları The Allied filminin setinde yakınlaştıkları ve bu yüzden Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin arasının açıldığı söylentileriyle gündeme gelen iki ünlü oyuncu filmin Los Angeles'taki galasına katıldı.

BRAD PITT ZAYIFLADI

BRAD PITT ZAYIFLADI

Her ne kadar bu iddialar doğru olmasa da Cotillard ve Pitt, kırmızı halıda her zamankinden çok daha fazla ilgi gördü. Jolie ile altı çocuğunun velayeti için zorlu bir mücadele yürüten 52 yaşındaki aktörün saç modelini değiştirdiği ve biraz da kilo verdiği görüldü.

Sevgilisi Guillaume Canet'den ikinci bebeğini bekleyen olan 41 yaşındaki Marion Cotillard'nın hamileliğinin de iyice ilerlediği görüldü.

Brad Pitt ve Marion Cotillard iyi arkadaş olduklarını ve ortaya atılan söylentilerin dostluklarını bozmadığını da gözler önüne serdi. İki ünlü oyuncu hem birlikte poz verdi, hem de hayranlarını kırmayarak onlara imza dağıtıp hatıra fotoğrafları çektirdi.

Angelina Jolie'nin Pitt'e boşanma davası açtığı duyulduğunda aktörün Marion Cotillard ile film setinde aşk yaşadığı bunun da ünlü çiftin arasını açtığı ileri sürülmüştü.

Uzun süre bu iddialara yanıt vermeyen Cotillar da sonunda sosyal medya sayfasından yaptığı duyuruda "hayatının aşkı Guillaume Canet ile mutlu olduğunu, hatta ikinci bebeklerini beklediklerini" belirtmişti. Cotillard, rol arkadaşı Pitt ile Angelina Jolie'nin bu zor günlerinde onlar için en iyisini dilediğini de yazmıştı mesajında.

Yönetmenliğini Oscar ödüllü Robert Zemeckis'in üstlendiği The Allied (Müttefik) İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen bir öyküyü anlatıyor. Filmde Pitt, istihbarat subayı Max'ı Cotillard da direnişçi Marianne'yi canlandırıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cedi Osman'dan Ebru Şahin'e doğum günü mesajı: Sen hep gül