Dekoratif ev aksesuarlarıyla evinize şıklık katın

Modern ya da klasik, evinizin stili nasıl olursa olsun doğru aksesuarla tamamlanmayan ortamlarda istediğiniz şıklığı elde edemeyebilirsiniz. Dekoratif açıdan zengin bir görünüm elde etmek istiyorsanız evinizin tarzınıza göre sade ya da gösterişli ev aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Mumluklardan tablolara, dekoratif objelerden şamdanlara kadar birçok ev aksesuarını orta sehpanızda, konsolunuzda, kitaplığınızda ya da TV ünitenizde kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz

23 Ocak 2019, Çarşamba 14:10 Son Güncelleme:
A A
Dekoratif ev aksesuarlarıyla evinize şıklık katın

Akıllı değişim konseptiyle modüler çözümler üreten ve farklı tasarımlarıyla yaşam alanlarına özgünlük katan Buka, detaylara önem verenlere birbirinden şık dekoratif ev aksesuar seçeneği sunuyor. Her tarzdaki ev dekorasyonuna uygun olabilecek aksesuarlar arasında; altın renkli kaseler, fenerler, rengarenk mumluklar, vazolar, sepetler, aydınlatmalar, kırlentler, tablolar ve Buka şamdanları yer alıyor.

ŞIKLIK DETAYLARDA GİZLİ

Evinizde sarı ve toprak tonları hakimse yeşil tonlarındaki objeleri; beyaz ve yeşil tonlar ağırlıklıysa altın rengindeki dekoratif aksesuarları kullanabilirsiniz. Kırmızı, yeşil, gümüş ve altın renkli mumlukları da evlerini renklendirmek isteyenlerin tercihi olacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Alüminyum folyonun kullanım alanları