Demet Akalın 10 yıllık elbiseyle konser verdi

Demet Akalın, son zamanlarda giyim tarzını eleştirenlere ateş püskürdü. Bodrum'da 10 yıllık eski bir elbiseyle sahne alarak hayranlarını şaşırtan Demet Akalın, "Eskiden bana laf eden ablalar pahalı pahalı giymeye başladı" dedi

30 Temmuz 2018, Pazartesi 09:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gümbet Barlar Sokağı’nda bir mekanda konser veren Demet Akalın, izdihama neden oldu. Biletlerin tamamen tükendiği gece kulübünde adım atacak yer kalmadı.

Geçen hafta giydiği çizmeleri çok konuşulan Demet Akalın, muhabirlerin sorduğu, “bu hafta da takılar mı çok konuşulacak?” sorusuna “Takılara çok para verdim. Sevmediğiniz marka. Yüzüklerim çizmelerini giydiğim markadan. Bileklik de doğum günümde kocamın hediyesiydi.” diye konuştu.

“Elbiselerine yaptığınız harcamaların haber olmasından rahatsız oluyor musunuz?” sorusuna ise Demet Akalın, “Beni çok rahatsız etmiyor. Çünkü ben kazandığımı yine kendime yatırıyorum. Dinleyicime saygım var. Şimdi herkes pahalı giyiniyor.

'YILLARDIR AYNI MARKAYI GİYİYORUM'

Bana laf edenlerin hepsi mayo giymeye başladı, eskiden çok laf eden ablalar. Hepsi pahalı pahalı giyiniyor. Bence güzel de oluyor. Dün bir köşe yazarı bir moda yazısı yazmış, ‘Siz ne kadar kıyafetlerini beğenmeseniz de Demet Akalın tarzı var’ diye. Ben yıllardır aynı markayı giyiyordum.

'ADAM ÖYLE BİR YAPIYOR Kİ 10 YIL SONRA BİLE ESKİMİYOR'

Ben de dünya starlarının giydiği şeyleri giymeye dikkat ediyorum. Benim için sıkıntı yok, istediğiniz kadar haber yapabilirsiniz. Elbisem zaten eski bir elbise. Baksana ütüledim, mis. En az 10 senelik. Adamlar öyle bir yapıyor ki, 10 sene sonra bile modası geçmiyor. Takıyla, makyajla süslüyorum.” ifadelerini kullandı.

'BİZ KIZIMIZIN YANINDA ÖPÜŞMÜYORUZ'

Kızı Hira’dan da bahseden Demet Akalın, “Ben aklı başında bir anneyim, aklı başında bir babası var. Biz çocuğumuzun yanında öpüşmüyoruz bile. Biz anne baba olarak, normal anne baba olarak kızımızın, evladımızın yanında öpüşmüyoruz.

Onun için gece gelmiş, bizim yanımızda. Annesinin babasının yanında. Her zaman olan bir şey değil. Kırk yılda olan bir şey. Onun için tüm eleştirilere açığım, istedikleri kadar konuşsunlar" diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Duygu'nun estetikli hali sosyal medyayı salladı