Demet Akalın eşi Okan Kurt için sosyal medyadan yardım istedi

Ünlü sanatçı Demet Akalın, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla eşi Okan Kurt için yardım çağrısında bulundu. Demet Akalın paylaşımında eşi Okan Kurt'un sahibi olduğu restoranda yan komşusuyla kavga ettiği eşinin işletmeden dışarı çıkartılmadığını ve polisin de içeri girmesine izin verilmediğini öne sürdü. Akalın eşinin can güvenliğinin olmadığını öne sürdü. Sosyal medya sayfasından video paylaşan Demet Akalın, yaptığı paylaşımı ise kısa süre içerisinde sildi. Ömercan ALTAY / omercan.altay@posta.com.tr

17 Ekim 2021, Pazar 23:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sanatçı Demet Akalın, sosyal medya sayfasından korkutan bir paylaşım yaptı. Yaşanan bu olayın ardından posta.com.tr'nin ulaştığı Demet Akalın olayı doğruladı.

İzmir'den İstanbul'a gittiğini dile getiren Demet Akalın, eşi Okan Kurt’un can güvenliği olmadığı belirterek emniyet güçlerini göreve çağırdı. 

Demet Akalın, sosyal medya hesabından paylaştığı hikayelerde eşi için yardım istedi. Demet Akalın sosyal medyadan paylaştığı videoda sahibi olduğu Hirahan Restoran'da yan komşusuyla kavga eden Okan Kurt'un dışarı çıkartılmadığı ve polisin de içeri girmesine izin verilmediğini ifade ediyor.

Akalın, "Nerede yaşıyoruz ya? Nerede yani bu polisler? Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Adamın can güvenliği yok yani" dedi.

Yaşanan olay sonrası posta.com.tr’nin ulaştığı Demet Akalın, "Okan Kurt’a ulaşmaya çalışıyorum şu an havaalanındayım, yaşanan süreçle alakalı benim de pek bilgim yok. Acilen İstanbul’a geliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir'in elbisesinin fiyatı adeta dudak uçuklattı