Demet Akalın: Evrim Keklik'in annesine koltuk hediye ettim

Demet Akalın, Nişantaşı'nda yürürken görüntülendi. Akalın, Survivor Evrim Keklik’le ilgili açıklamalar yaptı. Yarışma boyunca sosyal medyadan Evrim hakkında sert sözler söyleyen Akalın, annesine birçok hediye alarak gönlünü aldığını söyledi.

13 Ağustos 2020, Perşembe 14:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın Nişantaşı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Akalın, 'Survivor' yarışmacısı Evrim Keklik hakkında yöneltilen sorulan sorulara yanıt verdi.

Yasin bizi barıştırdı. Ben Evrim'i zaten çok seviyordum. Hala da seviyorum. Kızmıştım ona. İnsan çok sevdiğine kızar ya.

Kendisinden sivri dilli diye bahsedilen Akalın, Evrim Keklik’in kendisinden daha sivri dilli olduğunu da belirtmeden geçmedi.

'Survivor'da ödül oyununu kazanamayan Evrim Keklik, gözyaşlarına boğulmuştu. Sıkı bir ‘Survivor’ takipçisi olan Demet Akalın ise tepki göstermiş ve Evrim Keklik için "Gitmeyeceksin diye çok seviniyorum yemin ederim. İyi oldu sana. Ağla, ağla beter ol” demişti.

Evrim'in annesi Fatoş Keklik bu sözlere çok kırılmış ve Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "sizin de bir kızınız var" diyerek Akalın’a sitem etmişti.


Demet Akalın, yaşanan bu tatsız olaylardan sonra Fatoş Keklik’in gönlünü almayı başarmış. Ünlü şarkıcı,“Annesine hemen bir tane çay takımı, güzel koltuklar gönderdim. Gönül almayı çok iyi beceririm" diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

Son olarak Evrim Keklik, Nisa’nın elenmesiyle ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulunmuştu. Hadise’nin bir şarkısı ile sürpriz eleme sonucunu değerlendiren ve durumdan memnuniyet duyduğunu gösteren Evrim şunları yazmıştı:

Hadise ne demiş ‘her şey burada bitti, toparlan gidiyorsun.Yarışmayı başından beri yakından takip eden Demet Akalın ise Evrim’in bu paylaşımını Twitter hesabına taşıyarak, Nisa’ya olan desteğini elenmiş olsa da bir kez daha göstererek ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Ayy sen şimdi dalga mı geçtin Nisa’yla! Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son bir ay bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyda Coşkun tatilde ter döktü