Demet Akalın ile Alişan barışıyor mu?

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişanında aynı masada oturan Demet Akalın ile Alişan'ın barışıp barışmadıkları soruldu

30 Nisan 2018, Pazartesi 15:25
A A
Dün akşam Şile Casa Lavanda Bouique Hotel'de gerçekleşen Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişan törenlerine katılan isimler arasında Demet Akalın ile Okan Kurt'un yanı sıra Alişan ile nişanlısı Buse Varol da vardı. Çiftler gecede aynı masada oturdu. İki çiftin arasında Avrupa Müzik Genel Müdürü Cengiz Erdem vardı. 


DEMET AKALIN: DİNLEDİK TABİİ Kİ


Çıkışta Demet Akalın ile Okan Kurt çiftine "Geccede Alişan da sahne aldı. Siz Alişan'ı dinlediniz mi?" diye soruldu. Demet Akalın, "Dinledik tabi. Niye dinlemeyelim, ayıp!" dedi. Okan Kurt ise "Biz her müziği dinliyoruz. Müzik evrenseldir" cevabını verdi.


ALİŞAN'A DA SORULDU


Buse Varol ile Alişan da çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Kendi düğünlerine 6 gün kaldığını hatırlatan çift oldukça mutlu görünüyordu. Muhabir "Son olarak" diye lafa başlayınca Alişan sözünü kesip "Ne soracağını biliyorum. O konuya girmeyelim" ricasında bulundu. Muhabir yine de Demet Akalın'ı sordu. Alişan ise "Bu konuda konuşmak istemiyorum" diyerek soruyu geri çevirdi.Seren Serengil'in nişanına Nur Yerlitaş'ın Murat Karabova'ya söyledikleri damga vurdu


Yaşar İpek ve Seren Serengil'in nişanında neler yaşandı?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.