Demet Akalın: Sanatçıdan dost olmaz

Demet Akalın: Sanatçıdan dost olmaz

Demet Akalın, Youtube’daki ‘Acı Gerçekler’ programında 1997’de yaşadığı ilginç olayı anlattı.

20 Ocak 2020, Pazartesi 07:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın, Youtube’daki ‘Acı Gerçekler’ programında isim vermeden 23 yıl önce önünü kesen İzmirli bir şarkıcıdan bahsetti. 1997’de yaşadığı o olayı şöyle anlattı:

“Mankenlik yaparken Raks müzik şirketi bana albüm teklif etmişti. İmza atmaya gittim, beklerken dönemin ünlü bir popçusu geldi. Beni görünce ‘Burada ne işin var?’ diye sordu.

‘Albüm için geldim’ dedim. Suratı bir anda allak bullak oldu. Çıkıp gitti. 10 dakika sonra bir görevli odaya gelip ‘anlaşmanız iptal oldu’ dedi. Gün geldi, devran döndü. Bu kişiyle yıllar sonra uçakta karşılaştım. Havalı bir ‘merhaba’ dedim. Ne oldu, o şimdi piyasada bile yok.”

O kişi Pınar çıktı

Demet Akalın’ın söz ettiği İzmirli şarkıcının Pınar Aylin olduğu ortaya çıktı. Akalın “Ben isim vermedim. İnsan hırslarına yenik düşüp birçok şey yapıyor. Zamanında ‘Abim’ dediğim Atilla Saral’ın evinde kalıyordum, Yaşar Alptekin hocamdı. Manken abilerim, ablalarım bana insanlık öğretti. Beyinlerimiz güzellikle yıkandı. Bu yüzden aklıma kötülük yapmak gelmiyor.

'Hülya doğru söylemiş'

Bir sanatçı diğerinin adını duyunca ‘O varsa ben gelmem’ diyor. İnsanın ekmeğiyle oynamak doğru değil. Sanat camiasında herkes birbirinin kuyusunu kazıyor. Hülya Avşar’a yıllar önce söylediği ‘Sanatçıdan dost olmaz’ lafından dolayı kızmıştım. Meğer yüzde yüz haklıymış.”

'Midem bulanıyor'

Kıbrıs Nuh’un Gemisi Hotel’deki konserine Gülşah Saraçoğlu imzalı elbiseyle çıkan Demet Akalın, “Zamanında mayo ve açık elbise giydim. Anne olduktan sonra biraz daha dikkatliyim. Birkaç ünlü hatun da çok kötü giyiniyor. Dehşet vaziyetteler. Onlarınki dekolte değil, pornografi. Popçu değiller. Görünce midemi bulandırıyorlar.”


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezhel'in 20 yıllık dostu