Demet Akalın ve Alişan’ın programına katılmak istemeyen Hakan Altun: Müziği bıraktım

Demet Akalın ile Alişan yeni şovları “Sabah Sabah”ta yaşadıkları konuk meselesini gündeme taşımış; “Müziği bıraktım deyip 1 hafta sonra şarkı çıkaran var” demişti. O kişi Hakan Altun’muş.

11 Eylül 2020, Cuma 13:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'ten Savaş Özbey'in yazısı şöyle:

Sabah Sabah” programını yapan Demet Akalın ve Alişan, ilginç bir çıkış yapıp şöyle demişti:

İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar, ‘müziği bıraktım’ diyorlar. Bunu dedikten 1 hafta sonra şarkı çıkaranlar var.Ben de çarşamba günkü yazıma “Demet Akalın programına neden konuk bulamıyor?” başlığını atıp, pandemiden sosyal medyaya kadar bazı zorlaştırıcı faktörleri sıralamıştım. En çok da kaytarmak için “Müziği bıraktım” deyip 1 hafta sonra şarkı çıkaran kim, onu merak etmiştim. E neresinden baksanız komik çünkü... Bütün oklar da Hakan Altun’u işaret ediyordu. Demet Akalın’la yazıştık, o ismin Hakan Altun olduğunu doğruladı.Hakan Altun da bir sosyal medya açıklaması yaptı:

Sevgili Demet ve Alişan beni davet etti ama pandemi sebebiyle 2020’de şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk hem riskli gruptayım ben. Bir yanlış anlaşılma... Ölürüm de müziği bırakamam.

Bu açıklama durumu kurtarır mı? E şimdi “Sağlık nedeni” diyor, “Yanlış anlaşılma” diyor; eğer geniş gönüllü bakarsanız kurtarır. Ama Hakan Altun’un programa çıkmamak için söylediği bu laf, çoktan sosyal medya ahalisinin diline dolandı bile. Biri birini başından savmak, sallamak, buluşma, sinema, yemek için ekmek mi istiyor?

Bahane hazır: “Pampa ben müziği bıraktım.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bade İşçil ve Malkoç Süalp Etiler'de buluştu