Demet Akalın ve Selin Ciğerci neden küstü?

Geçen günlerde arkadaşı Selin Ciğerci’nin kına gecesine katılan Demet Akalın geceden renkli kareleri sosyal medya hesabında paylaşmıştı

25 Ekim 2019, Cuma 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gecenin ilerleyen saatlerinde Demet Akalın kına gecesinden yaptığı bütün paylaşımları sildi. Ünlü şarkıcının Selin Ciğerci’ye kızdığı ve paylaşımları o yüzden kaldırdığı iddia edildi.


Çıkan haberlerin ardından Selin Ciğerci ise şu açıklamayı yaptı:

‘Kötü çıktık silmiş! Haberim var. Güzeller gelir, paylaşır. Onun gelmesi bile yeterli. Düğünde bizi birlikte görürsünüz’

Organizasyon şireketinden para alınca...

Organizasyon şireketinden para alınca...

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa"da yer alan habere göre; Demet Akalın geceden çıkıp evine giderken öğrendiği gerçekle çılgına döndü.


Selin Ciğerci’nin gün boyu paylaşımlar yaptığı kına gecesi organizasyonu için geceyi düzenleyen firmadan 250 bin TL alması Demet Akalın’da şok etkisi yarattı.

Tüm pozlarını sildi

Tüm pozlarını sildi

Markanın geceye katılacak ünlülerin paylaşımları karşılığında Selin Ciğerci’ye 250 bin lira teklif etmesi ve Ciğerci’nin de kabul etmesi Demet Akalın ile Işın Karaca’yı çok kızdırdı.


Demet Akalın evine gider gitmez Selin Ciğerci’nin tüm pozlarını sildi. Geceden reklam içerebilecek tüm paylaşımları yok etti.

Düğüne katılmayacağı iddia edildi

Düğüne katılmayacağı iddia edildi

Organizasyon firmasının sosyal medya hesabından geceye katılan ünlülerin karelerini boy boy paylaşım yapmasıysa iddiaları güçlendirdi.


Selin Ciğerci’nin ayrıca nikah şahidi olacak olan Demet Akalın’ın gönlünü almaya çalıştığı fakat Akalın’ın 28 Ekim’de gerçekleşecek düğüne katılmayacağı iddia edildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum