Demet Akalın'a sahte personel şoku: Telefon numaramı ele geçirdi

Şarkıcı Demet Akalın, gece geç saatlerde defalarca arayıp, kendini site yönetiminden biri olarak tanıtan kişiden şikayetçi oldu. Savcılığa ihbarda bulunan Akalın, "Telefon numaramı ele geçirip huzurumu bozan bu kişi cezalandırılsın" dedi.

12 Kasım 2020, Perşembe 11:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın, gece geç saatlerde kendisini ısrarla arayarak huzurunu bozan şahsı savcılığa ihbar etti. Akalın, telefon numarasını ele geçiren şahsın tespit edilip cezalandırılmasını istedi.

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre, Akalın'ı arayan ve kendisini oturduğu sitenin çalışanı olarak tanıtan şahıs, 'Covid-19 nedeniyle sitede ortak alanları kullanmaması gerektiğini' söyleyerek telefonu kapattı.

Saatin ilerlemiş olması nedeniyle böyle bir telefon gelmesine şaşıran Akalın, site yönetimiyle iletişime geçtiğinde ise söz konusu telefon numarasını kullanan kişinin, çalışan olmadığını ve sitenin böyle bir karar almadığını öğrendi.

Akalın, kendisini arayan şahısla iletişime geçmek istedi, fakat aramalarına ve mesajına dönüş olmadı. Bunun üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunan şarkıcı, kişisel telefon numarasını nasıl temin ettiğini belirleyemediği şahsın tespit edilip cezalandırılmasını istedi. Akalın'ın gece geç saatlerce huzurunu bozan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüse yakalanan Şener Şen'den haber var