Demet Özdemir isyan etti: 3 günde bir sevgili değiştiriyormuşum gibi...

Rol arkadaşı Can Yaman ile ilişkisini noktaladıktan sonra adı Oğuzhan Koç, Kerem Bürsin, Kaan Yıldırım ve Murat Boz'la aşk dedikodularına karışan oyuncu Demet Özdemir, sonunda sessizliğini bozdu. Özdemir, sosyal medyadan bu haberlere ilk kez açıklık getirdi.

20 Ağustos 2020, Perşembe 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son olarak Demet Özdemir'in popçu Murat Boz'la İstanbul'da bir mekanda samimi bir şekilde eğlendikleri iddia edilmişti. Adı sık sık aşk dedikodularına karışan Özdemir, bu haberlere tepki göstererek sessizliğini bozdu.


Demet Özdemir, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İşte Demet Özdemir'in açıklamaları:

Uzun zamandır biter, zamanla durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim...Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum.


Benim de herkes gibi herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var... Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip, başkalarıyla berabermişim gibi görünsem de uzun zamandır bir ilişkim yok.

Yoğun bir tempoda çalışıyor, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum... Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum.

Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde.

Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Kazancıoğlu Burcu Özberk'le aşk mı yaşıyor?