Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un tekne romantizmi...

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Çağrı Telkıvıran ile tatile çıkmıştı. Ayvalık’ta başlayan macera, Fethiye’de devam ediyor. Kiraladıkları gulet tipi teknede aşklarını yaşıyor. Demet Özdemir merdivenlerden denize inerken aşka gelen Oğuzhan Koç sevgilisini öpücüklere boğdu.

26 Mayıs 2021, Çarşamba 07:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Özdemir- Oğuzhan Koç çifti yaz tatillerine yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi aranjör Çağrı Telkıvıran ile Ayvalık’ta start vermişti. Şimdi de hep beraber Fethiye’deler.

Gulet tipi bir tekne kiralayarak denize açıldılar. Önceki gün demirledikleri koyda görüntülendiler. Demet Özdemir denize inmeye hazırlanırken Oğuzhan Koç’un öpmesiyle suya girmeyi biraz erteledi. Sevgilisine sarılarak karşılık verip “Aşkım” dedi.

Aslı Bekiroğlu ile Çağrı Telkıvıran teknenin merdivenlerinden suya girerken Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç baş kısmından atlamayı tercih etti.

Çiftler daha sonra esprili bir iddiaya tutuştu. Demet Özdemir, Aslı Bekiroğlu’na “Sörf tahtası üzerinde 10 saniye kalabilirseniz size ayakkabı alacağız” dedi.

Ama iddiayı kaybetti çünkü Bekiroğlu ve sevgilisi tahtanın üzerinde 10 saniyeden fazla durmayı başardı. Arkadaş grubunun rotayı Fethiye’den sonra Kaş’a çevirecekleri öğrenildi.

Umut ÜNVER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Yengeç, Akrep diğer burç yorumları