Demet Özdemir'den hayranlarına müjde

Uzun süredir Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan Demet Özdemir, önceki gün reklam yüzü olduğu markanın davetine katıldı. Demet Özdemir, davette kendisine soru yönelten basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

14 Kasım 2021, Pazar 16:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son dönemde sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gözleri üzerine çeken Demet Özdemir, reklam yüzü olduğu markanın davet gecesinde gazetecilerin karşısına çıktı.

İddialı kıyafet seçimiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncu Demet Özdemir, etkinlik öncesi gazetecilerin sorularına cevap verdi.

Kıyafetten ziyade ayakkabıya ve çantaya çok para harcadığını ifade eden Özdemir, 'İndirimleri takip eder misiniz?' şeklinde yöneltilen soru üzerine, "Tabi ki de indirimleri takip ediyorum. Kolay para kazanmıyoruz sonuçta" dedi.

Yakın zamanda ekranlarda olacağının müjdesini veren güzel oyuncu, "Aslında bir süre setlere ara verip dinlenmeyi planlıyordum ama öylesine güzel projeler geliyor ki.

Görünen o ki yakın zamanda ekranlarda olacağım. Ben tam anlamıyla netlik kazanmadan bir şey demek istemiyorum ama yakın zamanda açıklamış olacağım." dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Duygu Özaslan tam not aldı