Demet Özdemir’in Altın Kelebek şıklığı hayranlarını mest etti

Demet Özdemir’in Altın Kelebek şıklığı hayranlarını mest etti

46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne Demet Özdemir'in güzelliği ve şıklığı damga vurdu. Özdemir, kendisini geceye hazırlayan arkadaşlarına teşekkür etti.

06 Temmuz 2020, Pazartesi 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gecede bu yıl corona virüs salgını nedeniyle format değişikliğine gidildi. 'Kelebekler' bu yıl sahiplerinin uçtu. Ünlü isimler ödüllerini evlerinde, ofislerinde aldı.

Demet Özdemir damga vurdu

Banttan yayınlanan ödül töreninde ünlü isimler şıklıklarından ödün vermedi. Elbisesi, saçları ve makyajı ile göz dolduran Demet Özdemir, sosyal medyada gündem oldu. Kendisini geceye hazırlayan arkadaşlarına da teşekkür etti. Sosyal medyadan fotoğraflar paylaşan Demet Özdemir, şu notu düştü:

Bu özel gün için, Pantene Altın Kelebek Ödülleri için ışıltılı saçlarımla böyle hazırlandım. Uzaktan da olsa gecenin büyüsüne hep birlikte katılıyor olmamızdan dolayı çok mutluyum. Hepinizi çok seviyorum.


"Beni çok mutlu ettin"

Veeeee...Sonsuz güvendiğim işinde başarılı,varlığıyla güven veren ve aşırı eğlendiğim @alirizaozdemir iyi ki varsın. Benim yol arkadaşım , sonsuz güvendiğim her zaman modumu yükselten gözüne ruhuna güvendiğim hayal arkadaşım @rutkayozis Seni çok seviyorum. Bu güzel elbise için başarılı, disiplinli ve güzel kalpli arkadaşım @edagungor1 sen hayal ettin ve beni çok mutlu ettin ama normal hayatımıza tam olarak döndüğümüzde O elbiseyi seve seve giyeceğiz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alaattin Kadayıfçıoğlu Çeşme'de sevgilisi Zehra Çilingiroğlu’na ayrı, ailesine ayrı ev tuttu